Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 37 évesen meg tudnák tanulni...

37 évesen meg tudnák tanulni akusztikus gitáron játszani?

Figyelt kérdés
Életembe nem volt a kezembe ilyen hangszer,de szeretem Tom Ward-ot hallgatni,és valahogy járni kezdenek az újjaim.Nem tudok akkordot lefogni,meg ilyenek,de mintha vonzaná az embert a gitár felé ahogy játszik....elképesztő!!!

#gitár.akusztikus
2015. febr. 16. 18:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg semmilyen hangszeren nem játszottam soha(zenei képzetségről nem is beszélve),úgyhogy abszolút analfabéta vagyok.Nem baj ha nincs remény...
2015. febr. 16. 18:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen. Ismerek egy férfit, aki 60 esztendős korában tanult meg zongorázni. Akkor megjött hozzá a kedve és ezért meg is tanult zongorán játszani.
2015. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondj egy okot, amiért ne tudnál.
2015. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gondolom mindenféleképp tanár kell hozzá?Olyan nincs hogy fogom a gitárt és rájövök, mit kell csinálni?Esetleg a netről valamit tanulni?Ez a kérdés annyira hülye,tudom,bocs.....
2015. febr. 16. 18:39
 5/8 fruzsikaaaaaa ***** válasza:
Ha egy gyerek megtanul rajta akkor te pláne
2015. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 36 vagyok, kb. 3 éve foglalkoztat engem is a gitározás gondolata.

Beszéltem tanárokkal (ismerős javasolta, hogy mindenképp tanárnál kezdjek) azt mondták, hogy nem lehetetlen, de "Al Di Meola" már nem leszek. Hozzáteszem, hogy eszméletlen botfülem van.

Szóval szerintem igen.

2015. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a biztató válaszokat!!
2015. febr. 19. 17:08
 8/8 anonim válasza:

Én 20 éves vagyok és most kezdek el szintén tanulni.

ELSŐSORBAN az akkordok lefogását, pengetés menetét, gitár fogását, húrok lefogását kell megtanulni.


Van egy 23 éves ismerősöm, aki csak az interneten tanult és most már együttesben játszik. Nem kötelező a tanár, de ő is sokat segíthet. Bár ott megtanulsz jól kottázni, stb stb, míg a neten inkább a gyakorlatra fektetsz sokat.

2015. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!