Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol keressek művészi akt...

Stephakt kérdése:

Hol keressek művészi akt (rajzoláshoz és fotózáshoz) férfi illetve női modellt? Kifejezetten művészi beállítottságú emberekre gondoltam.

Figyelt kérdés
Láttam több kérdésben volt már téma, hogy mennyiért vállalnak a rajzmodellek, fotómodellek ilyen munkákat. A művészeti iskolákban, fotó stúdiókban, workshopokon rendszeresen hívnak ilyen lányokat/fiúkat. Köszönöm, ha segítetek

2015. febr. 24. 14:29
1 2
 1/16 zabu válasza:
Van valami elvárás? Életkor, testalkat?
2015. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elvárás annyi van, hogy művész lélek legyen az illető jelentkező és egyezzenek az elképzeléseink. A művészetben az emberi test sokféle formát ölt, így nincs szigorú elvárásom. Aki jelentkezik, azzal úgyis beszélgetek és út közben kiderül :) Lényeg: tudjunk együtt dolgozni, művészkedni, alkotni
2015. febr. 25. 15:46
 3/16 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy Budapesten.
2015. febr. 25. 15:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj de miért kel,hogy "művészlélek" legyen a modell?

Mert ha rajzolod akkor úgysem szoktak beszélni főleg ha az arcát is megörökíted.Hidd el hogy a nem művész lelkületű embereket is ugyanúgy lehet rajzolni.

Te nem modellt keresel hanem múzsát.Vagy csak még nem rajzoltál aktot modell után.

2015. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezzel részben egyetértek. Mivel művészlélek vagyok, ezért nekem a modellem egyben múzsa is. Alkotni szeretnék, együttműködve a modellemmel. Mivel itt nem csak a rajzolást írtam, hanem a fotózást is, ezért ez nem "csak" annyi, hogy ott fekszik vagy ül a modell és 2-3 órán keresztül alkotás van, hanem együtt dolgozunk, mozgás van. A rajzolást most tanulom, így az később lesz, a fotózással fogjuk kezdeni. De igazából itt most nem magamat szeretném elemezgetni, hanem érdekel még mindig, hogy modellt, múzsát hol tudok találni magamnak :) köszönöm
2015. febr. 27. 10:38
 6/16 anonim válasza:
Van egy ismerősöm, aki rendszeresen vállal ilyen munkát.
2016. jún. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én vállalom,ha megfelel egy 50-es pasi
2016. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szerintem vállalnám, bár remegő lábakkal...
2016. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is szívesen vállalnám

ffi

2017. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én voltam már akt modell. Egy korombeli fiatal srácnak. Vicces vége lett, mert kiderült, hogy bi, ahogy én is. Amúgy nagyon izgalmas feladat és jó látni az embernek a róla készült alkotásokat.
2018. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!