Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert csalja meg a parjat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csalja meg a parjat egy aszexualis beallitottsagu ferfi?

Figyelt kérdés
A párom aszexuális, de a volt párját megcsalta tobbszor tobb novel is. Ez mar tobb eve volt, de aggaszt a tudat, hogy sose mondta el, hogy igazabol miert romlott el annyira, hogy ezt megtette es megtenne e velem is? (igy, hogy aszexualis. ) Kapcsolatunk alatt maximum 2x mertem rakerdezni, de mindig nagyon kiakadt, hogy errol nem akar beszelni. Miert csalja meg a parjat egy aszexualis beallitottsagu ferfi?

2014. okt. 17. 08:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
Komolyan bekajáljátok, hogy aszexuális? LOL
2014. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
egy aszexuális,( vagy mi a szar), embernek minek pár?
2014. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

És akkor hogyan csalta meg? Mással is beszélgetett? :D

Vagy szexeltek? Mert akkor nem aszexuális, nem? Talán egy pszichológus nem ártana neki...

2014. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
53%
Tudod egyáltalán mi az az aszexulális ?!
2014. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha szexuális értelemben csalta meg a korábbi barátnőjét, akkor a férfi nem aszexuális, tudjál róla......vagy tényleg nem vagy tisztában a szó jelentésével.
2014. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

O sosem jelentette ki, hogy asszexualis. Az evek alatt nekem ez jott le, ahogy en megismertem. Nem jelenti azt, hogy velem zero a sex mivel epp a masodik gyermekunket varom, de nagyon keves, es ferfi letere nem igazan erdeklodik a sex irant sem erotikus jatekok sem spontan dolgok, sem meglepetes.. Ha szeretkezunk akkor a tudtara kell adnom, hogy mar nagyon nagyon nagyon kivanom ot is meg a szexet is.. Kejessbb csokok, izgatas stb. Ekkor leallit, higy meg ez vagy azt kell elotte csinalni es akkor ledobja a rugait es gyors sex..

Eleg szomoru igy leirni, de szeretem ot es amennyire lehet elfogadom ot igy ahogy van.. De azt nem ertem O, igy, higy volt kepes megcsalni a volt parjat? Miert ne tenne meg ezt velem is ha valami hasonlo tortenik amore meg csak nem is figyelmeztet?

2014. okt. 17. 08:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért?


Az én pasim miért csinálja,hogy sosem akar szexelni,és kiakad ha mondom neki,hogy majd mástól megkapom. Neki is könyörögni kell.De én meg is mondom neki,hogy gáz,és szánalmas...megérdemli. Nagyon sokáig türelmes megértő voltam,mindent megtettem,de még ő alázott meg amiért merem kívánni a szexet....nah itt telt be a pohár,azóta nem is érdekel,hogy szexel e velem,mert az egészet a hátam közepére kívánom.

2014. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert van kevesebb sexualis etvagyuk, nekem az aszexualitas jelentett valaszt eddig, de szerintem azzal ha fenyegetitek vagy megszegyenititek egymas elolrebb nem fogtok jutni. Ha igazan szeretitek egymast megtanuljatok elfogani a masikat ugy ahogy van. Kepzeld el neked kellene nap mint nap az o unszolasara valami olyat csinalni amit egy porcikad sem kivan eppen.
2014. okt. 17. 09:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán alacsony a tesztoszteronszintje. Nekem is volt egy depisebb időszakom, amikor lement a béka segge alá a tesztoszintem, azzal együtt pedig a libidóm ment a levesbe. A szexre még csak gondolni se tudtam (fel se állt, még csak a masztit se kívántam), pedig az akkori barátnőm simán 10/10 volt. Ez tartott fél évig... csoda hogy kitartott mellettem annyi ideig.
2014. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem nem a tesztoszteron szintje alacsony. Abbol van boven neki... A legjobban az aszexualitas az ami magaba foglalja, es mondta is, hogy elottem sem volt nagyobb a szexualis etvagya meg fiatalon sem.
2014. okt. 17. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!