Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért bukott meg a hippi...

Miért bukott meg a hippi ideológia? Van-e olyan, aki ma is szeretne bizonyos értelemben hozzájuk hasonló lenni? (a bizonyos értelemben alatt szelídebbet értettem)

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha senki nem dolgozik nincs kaja.


Amúgy meg mivel főleg a Vietnámi Háború ellen tiltakoztak, a dolog okafogyottá is vált.

2015. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is tiltakoznék mindenféle háború ellen, világbékére vágynék, meghirdetném a szabadság, egyenlőség, testvériség eszméjét, a békét, a szerelmet, az individualizmust, ugyanakkor a drogokat nem használnám semmilyen formában. Szabad szerelem? Gondolati síkon izgalmas hatásokat generál, de ne éljünk ezen minták szerint. John Lennon híres Imagine dala még ma is gyönyörű, hallgasd csak: "Imagine there's no countries

It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too. Imagine all the people living life in peace" Valahogy így gondolom én is. Töröljük el a háborúkat, nincs szükség katonaságra csak békére és szabadságra, egyenlőségre, testvériségre.

2015. márc. 1. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem bukott meg. menj el egy goa fesztiválra.
2015. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!