Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit takar ez az idézet valójáb...

Mit takar ez az idézet valójában? Nekem arra van szükségem, aki tengerre nyíló ablak, nem pedig tükör, amely unos-untig csak engem mutat.

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem azt akarja jelenteni, hogy a tengerre nyíló ablak alatt, a lehetőségek tárházát nyújtsa, mindig valami újjal, és ne csak az eddig megszokott dolgokban kelljen elmerülnie. Röviden szeretne változásokat, új dolgokat látni, megismerni máson keresztül, és ne csak saját magát, és az ő dolgait kelljen "néznie" mindörökké.
2015. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

AKI tengerre nyíló ablak = érdekes, sokoldalú ember, akivel jó beszélgetni, akár vitatkozni is, mert lehet tőle tanulni.


tükör, mely unos-untig csak engem mutat = birka, aki mindenre csak bólogat, mindig egyetért, inkább hazudik arról, hogy mit szeret, csak nehogy ellent mondjon nekem.

2015. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!