Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Használod a Magyar Elektroniku...

Használod a Magyar Elektronikus Könyvtár (MEK) online felületét hangoskönyvek letöltésére? Ha igen, akkor melyik volt a kedvenc hangoskönyved a MEKről?

Figyelt kérdés

Ezekről van szó:

[link]



2015. márc. 24. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, hangoskönyveket nem szoktam használni, olvasni szeretek.

Nem tudom, hogy neked érdekes-e, gondoltam, hogy az, ha valami felmérést végzel.

2015. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Versek, biblia, regény. Van olyan felolvasó regényben, aki hadar, nem tart rendesen hangsúlyt, na azt nem szeretem hallgatni. A hang hangzása, dallamossága is fontos: ha nem tetszik a felolvasó hangja, akkor sem szeretem hallgatni, inkább magam olvasom el.
2015. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, sokat segített az iskolai éveim alatt mert diszlexiás vagyok. Kedvencem a Mekről nincs, de nagyon fontos, hogy kellemes, jól hangsúlyozó színész olvassa fel.


Emlékszem, a Tűz és jég dalát próbáltam angolul hallgatni, iszonyatosan idétlen volt, ahogy egy középkorú dörgő hangú férfi próbálta előadni a tíz év alatti kislánykaraktert.

ugyanakkor pl. a Momo németül kifejezetten kellemes, és jól érthető (youtubeon van fenn).

2015. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!