Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Irodalom szerelmesek! Volt...

Irodalom szerelmesek! Volt már nektek olyan, hogy meguntátok?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem, de néha már annyira sok, sok minden gondolat, minden mondat, és néha úgy érzem elegem is van belőle, máskor és régen pedig vágytam ezekre a mondatokra és versekre. Fura. Nektek már volt ilyen?

2015. ápr. 2. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Pontosabban épp most van egy jó ideje. Pedig pici korom óta könyvmoly voltam, kb. azóta, hogy 5-6 évesen egyedül megtanultam olvasni.
2015. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez bajnak számít?
2015. ápr. 3. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám.

Persze lehet, hogy mások másképp gondolják... :D

Nincsenek általános, kőbe vésett szabályok. Az egyik embernek ez a fontos, a másiknak az, a harmadiknak meg megint valami más. (Pl. a reál érdeklődésűek biztosan nem tartják bajnak; egy kékharisnya meg igen. Na, bumm, és akkor mi van? :D

Ha bárki is leszól emiatt, figyelembe se vedd.)

De amúgy szerintem ez nem "végleges" állapot, csak egy időre besokalltál. Úgy érzem, még tizenéves lehetsz; lehet, hogy pár hét/hónap/év múlva újra beleszerelmesedsz az olvasásba. :)

2015. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a vizsgákra szükségesek, és úgy érzem, hogy imádtam őket, de lehet igazad van, lehet besokaltam. De nem tudok úgy tanulni, hogy valamihez nem hatalmas örömmel indulok.
2015. ápr. 4. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy vizsgákhoz... Ismerős. :D

Akkor viszont kénytelen leszel "öröm nélkül" is megtanulni olvasni/tanulni, pusztán kötelességtudásból. (Meg persze azért, hogy ne bukj meg, ne szerepelj le. Saját magadért. Hogy aztán elmondhasd, képes voltál rá, meg tudtad csinálni.)

Szerintem lazulj egy kicsit, amennyit lehet, felejts el minden mást, és töltődj fel. Aztán pedig teljes erőbedobással kezdd újra. Sok sikert. :)

2015. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan időszakaim, mikor egyáltalán nincs kedvem olvasni, főleg, ha stresszelek vmi máson... most pl. szakdoga, államvizsga, ilyenek... pedig olvasni nem is kell rá :D. De általában túllendülök ezeken, szóval most már meg sem ijedek az ilyesmitől.
2015. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de magyar irodalmat tanulsz?
2015. ápr. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!