Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Voltatok már ugy, hogy olyan...

Voltatok már ugy, hogy olyan szerelmesek voltatok valakibe, hogy ha a kiszemelt illető a közelben volt, alig tudtatok megszólalni is, nem tudtátok magatokat adni, flörtölni, viccelődni, annyira lekötött maga az érzés?

Figyelt kérdés
Voltatok ugy, hogy ilyen hatással volt rátok valaki? Hogy nem tudtatok vele ugy viselkedni mint másokkal, hiába terveztétek el előtte,hogy majd hogyan fogtok vele flörtölni, ismerkedni, mégsem sikerült, mert ha ott van, megszólalni is alig birsz?
2015. márc. 24. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen voltam már így, sajnos nincs túl sok tapasztalatom nekem sem a lányoknál... :/

De ez természetes a kezdőknél...

19/F

2015. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer a "nagy ő" ott állt a suli ajtajában én pedig oda akartam menni csak hogy hozzá szólhassak. Őrt állt egy másik sráccal hogy ne menjen be senki...ez volt a dolga. Szóval odamegyek a tűző 30 fokos melegben és dadogva megkérdezem hogy beenged-e a kabátomért? XD XD


2 perc múlva múlt el a sokkhatás és azt hittem elsüllyedek a szégyentől :///// XD

2015. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt,ilyenkor elnémúlok
2015. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És valami tippek esetleg, hogy hogyan lehet ezt leküzdeni? Nektek hogy sikerült?
2015. márc. 24. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Marha voltam...úgy sikerült. Elszalasztottam minden alkalmat és a srác befejezte a sulit. Azóta nem láttam de még mindig szenvedek miatta. Szóval csak annyit tudok tanácsolni hogy légy bátor és gondold végig. Mi lenne jobb?

Tűzpiros arccal állni és dadogni hogy "hellosziamizu" vagy a távolból figyelni és végignézni ahogy elmegy és örökre elveszíted?

2015. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen volt, a 2. ilyennél már meghívtam egy kávéra.
2015. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Együtt dolgozunk...én is látom, hogy bejövök neki, de mivel általában lefagyok ha a közelemben van, nem igazán tudtam még elég jelet adni neki, igy még konkrétan nem kezdeményezett ő sem, csak mindig néz, mélyen, ha lehet megérintjük egymást, meg mindig segit, nagyon kedves velem...de mostantól másként lesz a részemről is!!!
2015. márc. 24. 20:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg az is benne van a dologban, hogy volt régebben egy előző pasi, akibe nagyon szerelmes voltam, azt hittem ő is mert félreértettem a viselekdését, és eléggé nyomulni kezdtem, ő viszont nagyon csunyán viselekdett velem és megalázott....és most ezért nem mertem annyira kimutatni az érzéseimet, mert nem akarok megint ugy járni...viszont multkor az villant be, hogy Ő, aki nekem most kell, nem tehet arról, hogy régebben egy szerencsétlen hogy viselkedett velem, szóval nem őkéne büntetnem azért...
2015. márc. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!