Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha voltatok már tényleg...

Fiúk, ha voltatok már tényleg szerelmesek- milyen volt az a lány, mivel érte ezt el?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 00:27
 1/8 opened paradise ***** válasza:

Akibe a legjobban,az kicsit gáz volt,mert egyszerűen csak szép volt,jófej és kedves velem.

14 voltam és kövér,úgyhogy nem kellett még annyira sok :D

De ez csak gyerekkori volt.

2015. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy nem színészkedett, magát adta, vállalta, hogy ő a nő, én meg a férfi. Kedves, barátságos volt, bájos kisugárzása volt, és tudta, hogy kell velem bánnia. Egy egyenes, kellemes ember volt.
2015. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csúnya, dagadt, buta, tapasztalatlan és szeretethiányos voltam, az a nő pedig tudta, hogyan kell elhitetni, hogy érdekes számára az ember.
2015. febr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan mosolygott, nevetett, sugárzott róla a vidámság, mindezt hihetetlenül elbűvölő mimikával, mellette az ideálom arcban és testben. Na kár volt ennek a csábításnak engedni, mert k"rva nagy hiba volt elhinni, hogy nem ugyanúgy kell hozzáállnom, mint a többi nőhöz.
2015. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép volt, aranyos arccal és nagyon visszahúzódó plusz fantasztikus volt az illata. 7-8 évesek voltunk. :D
2015. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyonyoru arcaval, a hosszu barna hajaval, a kis melleivel :)
2015. febr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Olyan lány, aki azelőtt nem tetszett. Úgy "érte el" hogy hátranézett rám, meg oda-oda pillantgatott egyik nap, aztán azután rám se hederített, átnézett rajtam. Én meg belezúgtam az egóm miatt:(
2015. febr. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy saját magát adta, nem kell játszadozni meg hasonlók pont az a lényeg, önmagába szeressünk bele.
2015. febr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!