Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az átlagosnál kicsit jobb...

Az átlagosnál kicsit jobb énekhangból tanulással és sok gyakorlással faraghatok operás hangot?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem az énekhangom, de mások szerint (barátok, énektanár) tök jó. Szóval fogalmazzunk úgy hogy az átlagosnál talán kicsit jobb. Nagyonnagyon szeretem az operákat, és bár nem célom, hogy operaénekes legyek, szeretnék olyan gyönyörűen énekelni, mint ők. Van esélyem, ha jövőre beiratkozom zeneiskolába klasszikus énekre?

2015. ápr. 11. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Faraghatsz. Ha végignézed (végighallgatod) az operaénekeseket, sok olyat találsz közöttük, akinek egyáltalán nincs olyan nagyon jó hangja (hanganyaga), viszont a megjelenése, előadásmódja miatt nagy művész.
2015. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"átlagosnál kicsit jobb énekhang"

Ebből még pont semmit nem tudtunk meg a hangodról, szóval a válasz: igen, van rá esélyed. A felvételinél úgyis meg fogják mondani, hogy merre lenne érdemes tovább haladnod.

2015. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fruzsikaaaaaa ***** válasza:
Aki értékeli a klasszikus zenét a 21.században nagyon kevés ember van .Nagyon örülök és csak bátorítani tudlak .Ên is az operában szeretnék majd dolgozni.;-) ;-) ;-) ;-) (klarinétos vagyok)
2015. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!