Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnék jobb agyféltekés...

Hogyan tudnék jobb agyféltekés szöveget írni?

Figyelt kérdés
A neten keringő szövegeket tudom olvasni, de szeretnék írni is.

2015. márc. 25. 10:19
 1/4 anonim válasza:
100%

Konkrétan mire gondolsz? Jobb agyféltekés rajzolásról már hallottam, de írásról még nem. Mi a célod?

A felosztás szerint bal agyfélteke a nyelv, a jobb az érzelmek. Szóval valami érzelmes verset szeretnél írni?

2015. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, de itt egy szövegrészlet:

3Z 4Z UZ3N3T 4Z7 4 CEL7 5Z6LG4LJ4, H6GY B3B1Z6NY1754 M1LY3N C56D4L4L4765 D6LG6KR4 K3P35 4Z 3LM3. Ha nem a megszokott módon olvasom, hanem csak rápillantva lazán végigpásztázza a szemem azt olvasom, "ez az üzenet azt a célt szolgálja, hogy bebizonyítsa milyen csodálatos dolgokra képes az elme.

2015. márc. 25. 14:56
 3/4 anonim válasza:
100%

Jah, hogy ez az, ezt nem tudtam. De el tudom olvasni. Az olvasásához kell az agyfélteke akármilye. Írása nem nehéz. Annyi a lényege, hogy egyes betűket számokkal cserél fel, általában olyannal, amelyikre hasonlít. És, az agy automatikusan behelyettesíti a szám helyére a megfelelő betűt.

Azt is meg lehet csinálni, hogy mondjuk minden A betű helyére egy mit tudom én § jelet teszel, az E betű helyére meg % jelet, o helyére meg *-ot és ha tudod, hogy melyik jel melyik betűnek felel meg, akkor el tudod olvasni. Ez alap titkosírásnak is felfogható.


L%g§l§'bbis &'n így g*nd*l*m. :D

2015. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legalább is így gondoltam. Köszi a segítséget. Üdv
2015. márc. 25. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!