Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Keleti v. Nyugati part? Miert?

Keleti v. Nyugati part? Miert?

Figyelt kérdés
Kinek mi all a szivehez legkozelebb? Es miert? Tupac csak szerintem volt "arulo",amiert eleinte meg keleti parti volt majd szidta Notorious BIG- eket? Ertelmes valaszokat varok:) nekem szemely szerint csak az EAST COAST👌🏽

2015. jún. 8. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt jó és rossz is mindkettőben ;)
2015. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keleti New York miatt. :) Remelem ilyen iranyu volt a kerdes. :D
2015. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

East side? West side? DARK SIDE!


Komolyan, ezt a kérdést sosem értettem. Magyarázza már el nekem valaki, mi ez a keleti part-nyugati part-dolog! (azt értem, hogy amerika keleti és nyugati partjáról és a rap-ről van szó, de hogy Tupac miért volt áruló, meg ki az a Notorious BIG, azt nem)

2015. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Notorious B.I.G szerintme a keleti parti rapperek eggyik vezeto alakja volt. Tupac azert volt arulo,mert o igazabol a keleti parthoz "tartozott" de annyira elveszitette a fejet egy idoben h azt hitte B.I.G, es puffy akarta ot megoletni meg hasonlok es aztan igy atment a nyugati parthoz.par dalaban szidta a keletieket es a nyugatiakat istenesitette

[link]

Ezt nezd meg es minden vilagos lesz😃

2015. jún. 9. 06:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézek ki a fejemből, és semmit nem értek ebből a kérdésből.
2015. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Kicsit agyadra ment ez a kérdés, ha Hódmezővásárhelyen azon pörögsz, hogy a keleti vagy nyugati partiak-e az istenek, meg ki az áruló, mert átment a másikra.
2015. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mind tök jó, de mi a különbség a két part között? (már azon kívül, hogy az egyik keleten, a másik nyugaton van :D) Miben másak? Vagy csak kell egy újabb ürügy, hogy lehessen lövöldözni egymásra?
2015. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!