Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Keleti, vagy Nyugati part?

Keleti, vagy Nyugati part?

Figyelt kérdés
Hol voltál? Melyiket miért választottad, vagy miért választanád?
2014. szept. 23. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mindketto mert imadom amerikat.
2014. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mindkettőt. Azért választottam, mert lehetőség adódott és én kihasználtam mivel úgy gondolom mindent érdemes megnézni és persze én is szeretem Amerikát.
2014. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 The answer ***** válasza:
Nehéz választani, de még csak a keleti parton és közép USA-ban jártam (New York, szinte egész Florida, Dallas, Chicago). Nyugat part tervben van a közeljövőben. Miért? Nemzeti parkok (Grand Canyon, Yosemite, Arches, Antilope canyon...), Las Vegas, San Diego, Los Angeles, Frisco, Sziklás hegység, Alaszka, és még jó néhány dolog miatt szeretném megnézni.
2014. szept. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szabina555 ***** válasza:
57%
nem lehet választani, teljesen más a kettő :) sőt még a Keleti-partot is tudnám két részre bontani. mindkettőben vannak jó és rossz dolgok. talán a Nyugati, a jobb idő miatt :) viszont néhs iszonyat ott a meleg.. de a Keleti-parton meg ott van NYC és Miami :)
2014. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a keleti parton voltunk NYC-ben és Connecticut-ben nagyon jó volt minden. A nyugatit még nem ismerem de valamikor szeretném megismerni.
2014. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!