Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha a belső alkaromon van egy...

Ha a belső alkaromon van egy tetoválás, az hátráltat engem bármiféle munkahelyen elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Milyen ilyen jellegu problemak akadhatnak
2015. aug. 1. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát először is mi van oda tetováltatva? :D Egy meztelen csaj problémát problémát jelenthet, viszont mondjuk egy gyerekrajz akár még szimpatikus is lehet.
2015. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Igen akadályozhat munkahely szempontjából.Nem megengedett.Mondjuk gyárba, 3 műszakba elmehetsz vele egy életen át.Hallgathatod a gépek zaját ott nem számít a tetkód.Ha te ennél többet nem akarsz az életben és beletörődsz, akkor hagyjad a tetkód. Akadályozhat a párválasztásnál is.Nem fogadnak el úgy.Nem csak a párodnak, hanem a szülőknek is el kel fogadnia téged a tekóddal együtt. Mondjuk én a lehető leghamarabb leszedetném , amíg nem telt el olyan 18hónap a tetoválás készítésétől, mert beszívárog a mélyebb rétegekbe és akkor már nehezebb eltávolítatni.Kerül amibe kerül, fáj ahogy fáj, de én semmi pénzért nem viselném.A tetkó a test meggyalázása, megszentségtelenítése.Régen a rabszolgákra sütöttek bélyeget így, hogy tudják ki a gazdájuk ha megszöknek.Egy alacsonyabb rendüséget jelöl, aki ilyet visel.De ez csak egy vélemény nem kívántalak megsérteni.Na és mit szóltak szüleid hozzá?
2015. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira ne túlozzunk, ahogy a második válaszoló tette xd

Még a Svéd királynak is volt tetoválása. (persze nem a mostaninak) Még Napóleon tette a trónra, de ő azelőtt jakobinus volt, és tudod mi volt a mellére tetováltatva? (a svéd királynak) "Halál a királyokra"


Szóval nyugi xd Felsőbb körökben is van épp elég tetkós ember.

2015. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak helyek, ahol nem megengedett ilyen különös ismertetőjel viselése. Ne jelentkezz rendőrnek!
2015. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rendőrnek is lehet, csak ne látsszon ki az uniformis alól.


Asszem csak a tűzoltóknak tilos kategorikusan, mert a hőfok miatt baj lehet.


A mostani 20-30as generációnál már nagyon gyakori, több van akinek van, mint akinek nincs.


A megítélése változó. Igényes, művészi munkák mindenhova előnyösek.

Agresszív, trágár, vagy sittes kivitelezésű tetoválások meg kifejezetten rontanak.


Meg attól függ milyen munkahely. Nem csak a business meg a gyár létezik mint munkahely (nem mintha a kékgalléros munkahely feltétlen rossz lenne).

Manapság már lehetsz modell, gépészmérnök, tanár, pincér, eladó, színész is tetoválással. Első sorban nem ez számít, hanem az hogy jó szakember legyél, és jól végezd a munkádat.

2015. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Basszus hármas,azt hittem,hogy csak poénkodsz,de tényleg:D

[link]

Viszont nem a mellén,hanem a karján volt;)

Egyébként meg ha olyan helyre akarsz menni dolgozni,akkor eltakarod,és kész.Amúgy is,ha "komolyabb" munkád van,ott elvárás a jó öltözet,öltönyben meg ingben úgyse látszik:)

Meg persze,mindenképpen előny az igényes munka,de ezt nagyon szépen leírta az előttem lévő válaszoló:)

Amúgy nálam ismerkedésnél se hátrány,nem a tetkóval akarok én járni,meg családot alapítani,hanem az emberkével:D

2015. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kezén volt? :D Nemár... Azt hittem eddig, hogy azért viselt mindig hosszú nyakú gallért, vagy garbót (nem emlékszem), hogy véletlenül se tűnjön ki. Mind1, azért jópofa történet :")
2015. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mivel motoros vagyok, ezért szeretnék egy olyat, hogy ---Ekg jel motor Ekg jel-- .. Csatolok képet. A szüleim, a cigihez is ehhez is úgy állnak hozzá, hogy a te döntésed, a te életed. Milyen érdekes sosem tiltották, és nem cigizek, de kipróbáltam többször is. Akinek meg tiltották az meg cigizik.
2015. aug. 2. 12:41
 9/14 A kérdező kommentje:
2015. aug. 2. 12:45
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tennék fel ilyet.Túl hegyesek a minták mintha szúrni akarnának és az rossz energiákat vonz be.A feng shui szerint minden ami lekerekített jó, de a hegyes levelű növényeket , éles sarkokat nem ajánlja a lakásba.Ha te ezzel a tetkoval élsz, akkor járhatsz nyáron hosszú újas ingbe.Kipróbáltad milyen?Vagy felkopig az állad mert nem lesz munkád.Most még jó dolgod van mert apu, anyu eltart.
2015. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!