Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha a belső alkaromon van egy...

Ha a belső alkaromon van egy tetoválás, az hátráltat engem bármiféle munkahelyen elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Milyen ilyen jellegu problemak akadhatnak
2015. aug. 1. 10:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért az nem úgy van kérem, hogy anyu apu eltart. 20 éves vagyok, van saját pénzből vett autóm, mellé még jogsim is, és van motorom. Nyilván a szüleimmel élek, le a kalappal az előtt aki 20 évesen külön él, és eltartja magát, magyar fizuból ez nem egyszerű. Nem jómódú, családból származom, 15 éves korom óta egy forintot nem kértem. Mindenben segítek a szülőknek, amiben csak tudok. Különben meg már elegem van ezekből a megítélésekből a f...om az egészbe. Én le vagyok szólva mindig, de akinek vesznek házat a szülők,(igen házat) Budapesten, hogy ott lakhasson amíg kijárja a 4-5 éves egyetemet, az akkor teljesen normális, és ott minden randben. Ugye? Kiváncsi lennék neked mid volt 18 évesen, mert annyi mindened mint ami nekem volt akkor saját zsebből, biztos hogy nem volt.
2015. aug. 6. 10:13
 12/14 anonim válasza:

több rendőr ismerősöm van akinek full alkartetkója van

én postán dolgoztam és a csuklómon van tetoválás de senkit nem érdekelt...

bizonyos munkahelyeken biztos nem szívlelik de a legtöbbnél azért már vagy elnézik vagy nem is érdeklik őket

2015. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleidet, hogy mit szólnának ehhez a tetováláshoz, hisz nekik kell nézniük a karodon.Minden elismerésem.Az agyagi oldalad oké.Iparkodsz látom. Én is ezt tettem ennyi idősen.De ennek a tetkónak nem biztos hogy a te karodon kéne lennie.Azért ez egy életre szóló döntés.Jobb helyen van más valaki karján az a tetoválás.
2015. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tetkoval még összeszedhetsz más betegséget is. Hiába mondják hogy steril a tű.Ne hidd el.Na de a tinta amibe a tű beleér az nincs sterilizálva. Pl.egy kis olvasni való [link]
2015. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!