Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményed a rajzaimról?

Mi a véleményed a rajzaimról?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, érdekelne mi a véleményetek néhány rajzomról. Őszintén... [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. aug. 1. 22:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mind ugyan az, meg nagyon apró a kép.
2015. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rajz. Korodhoz képest nem rossz, sőt elég jó. Gyakorolj még sokat, van benned potenciál.
2015. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]



Bocs, hogy az előbb ilyen bénán raktam fel, remélem, most már jó. :)

2015. aug. 1. 23:34
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Aranyos, de ha művészi pályára készülsz, oda azért kevés. De korodhoz képest ügyes. Én is szeretek Minionokat rajzolni amúgy. :D


[link]

2015. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem a többit. Ügyes vagy! :)
2015. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon tehetséges vagy, jók a rajzok, nálam ez a szint már valamennyire kiemelkedőnek számít!
2015. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg nem kevés művészeti pályára. Nagyon jól bánsz a színes ceruzával, festékkel, vagy akármit használsz. De ha érdekel ez a pálya javaslom, hogy menj el rajziskolába, hogy legyen alkalmad élő modell, csendélet, stb alapján is rajzolni ne csak képről.
2015. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy láttam a többit is, én is azt mondom, hogy érdemes lenne ezzel komolyabban foglalkozni. Mondjuk azért azt hozzáteszem, hogy képről a legkönnyebb rajzolni, de a kérdező jól bánik a színekkel és az arányokkal. A többi meg tanulható. :)
2015. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
94%
az biztos ,hogy ügyes vagy,érdemes lenne foglalkoznod vele.viszont ahogy néztem ,ezeket mind másoltad.nekem attól tehetséges valaki ,ha kreatív.minionokat meg colás üveget én is szépen lerajzolok képről ,ilyet majdhogynem bárki tud.
2015. aug. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy a rajz néhány elemét másoltam le, aztán én döntöttem el mi hol legyen , mert fejből azért nem tudok lerajzolni egy terminátort. Szóval mégegy olyan kép nincs amilyeneket rajzoltam( kivéve a colát és a minionokat). :)
2015. aug. 2. 08:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!