Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltam a facebook-os...

Mit gondoltam a facebook-os Rajzmánia csoportról?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 17:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
76%
Először is: A Mánián elenyésző azok száma, akik a Jobbos vonalon alkotnak. Másodszor: Azt, aki lefikázza a kezdő rajzosokat, páros lábbal rúgjuk ki, amikor észrevesszük. nem tagadom, van, hogy a munka miatt nem időben vesszük észre, de megkapja méltó büntetését. Eredetileg azért hozta létre Laci a csoportot, hogy MINDENKI, aki szereti a rajzot, akár rajzol, akár nem, kedvét lelje benne. Ehhez a mai napig tartja, tartjuk magunkat. És ez így is fog maradni. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt Jobbos reklám a két év alatt, amióta ott vagyok. Az alkotók, és a "profi" alkotók nagy része a csoportban nem végzett ilyen tanfolyamot, nagyon sokan fejből rajzolnak, festenek a csoportban. Érdekes, hogy egy-egy atrocitás miatt egyesek messzemenő következtetéseket tudnak levonni. A háttérben valószínűleg szövegértési probléma, vagy valamilyen komplexus húzódhat meg szerintem. Személy szerint nem értem, mert baromi egyszerűek a szabályok, és a színvonal cseppet sem romlott, attól sem, hogy több, mint 40.000 tagunk van, és attól sem, hogy egy-egy "művész" artériás nyaki vérzéssel kísért hisztivel hozta a világ tudtára, hogy micsoda dolog az, hogy rá is vonatkoznak a szabályok! Jobbnál jobb alkotások kerülnek fel minden nap, És rengeteg tanáccsal szolgálnak az alkotók egymásnak. Csak kérdezni kell. Nem elég a sült galambra várni. Mint az élet egyéb területén sem.
2016. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nem unjátok még ezt a fröcsögést? Ennyire nem tudjátok megemészteni, hogy vannak szabályok? Nem tetszik? Görgess! Vagy egyszerűen csak Lépj ki!

Elmagyarázom ezt a szabály dolgot: Rendezz egy bulit a házadban, hívj meg mindenkit válogatás nélkül. Ne hozz szabályokat, csak egyet. Érezze jól magát mindenki. Majd nézd meg másnap, hogy áll-e még a házad.

Szerinted, ha válogatás nélkül mindenki azt csinálna amit akar, akkor mi lenne a csoportban? Káosz! Akkor meg azért rinyálnának páran mert elsikkadt a rajzuk a sok poszt miatt... hát nem jobb, ha szabályozva van?!

2016. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9-ces vagyok. Igen tag vagyok.
2016. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!