Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol a határ művészi erotikus...

Hol a határ művészi erotikus akt és pedofília között?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert épp most nézem Jock Sturges képeit. Ezeken egyértelműen látszik, hogy 18 év alatti gyerekekről is készített aktokat. Biztos legális képek lehetnek, mert akkor nem lennének fent egy ilyen profi oldalon. Szülői engedéllyel lehet ilyet? Vagy hogy van ez?

[link]



2015. szept. 26. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy modell korát megsaccolni elég nehéz. Ettől függetlenül azért biztos ügyelnek az aktuális törvények betartására... (senki sem szeretne börtönbe kerülni).

A meztelenség és a pronográfia nem ugyanaz... sőt nem feltétlenül határosak egymással. Az, hogy számos törekvés próbálja összemoni őket, a kultúránk alapvető hibája/bűne.

2015. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Állítólag a fotóst többször beperelték már pedofília miatt. Eddig mindig felmentették (de az ügyvédek azért jól jártak).


Személy szerint nem tudom hova tenni ezeket a képeket. Az látszik, hogy művészileg elkészített aktok. De mégis, csak 18 év alattiak vannak rajta.

2015. szept. 26. 17:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván országonként változik a törvény, én a magyarországi szabályozást írtam.
2015. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
7%
Gyerek esetében nincs határ "művészi erotikus akt" és pedofília közt. Gyerekről nem készítünk erotikus képet, és kész. Ami simán csak pucér, az nem erotikus kép.
2015. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!