Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van olyan rajzmegosztós...

Van olyan rajzmegosztós oldal, ahol tényleg tudnék rendes szakmai véleményt/tanácsot és segítséget kapni a fejlődéshez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek rajzolni, szeretnék fejlődni, de nem tudom, hogy milyen szinten tartok. Próbálkoztam már több oldalon megosztani a rajzaimat és kértem szakértői véleményeket, tanácsokat és segítségeket, de hiába. Vagy egyszerűen nem mondtak róla semmit, vagy nem szakértők lehúzták, hogy egy óvodás jobbat tud és keressek más hobbit, ne erőltessem a rajzolást. Rajztanárok,vagy képzett grafikusok segítségében bíztam, próbálkoztam olyan oldallal is, ahol kifejezetten azt hirdették, hogy töltsék fel a kezdők a rajzaikat és szakértők majd segítenek a fejlődésben, de hiába. Csak néhány beképzelt önjelölt művészpalánta válaszolt és teljesen leszólta a rajzaimat. Amikor szóvá tettem, hogy csak piszkálódtak és segítséget nem adtak meg egyik sem mondta, hogy mi bennük a hiba, vagy mire figyeljek oda/mit javítsak még leszúrtak, hogy miért nekem áll feljebb, pedig teljesen kulturáltan válaszoltam nekik a nem túl kulturált hozzászólásaikra. Szeretnék végre normális véleményt és segítséget kapni. Létezik olyan oldal, ahol ez tényleg lehetséges?

2015. szept. 30. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább keress fel egy rajzszakkört, vagy valakit, aki ezzel foglalkozik. Jobban jársz, mintha a neten akarnád képezni magad. Ha mégis ragaszkodsz a nethez, akkor küldjél pár képet privátban, megírom róluk a véleményemet.
2015. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért bíztam benne, hogy hátha van valami ilyesmi oldal, mert sajnos rajztanárt/tanfolyamot nem tudunk fizetni, így bíztam benne, hogy hátha az interneten keresztül kapok néhány normális véleményt róla, hogy hol tartok meg néhány használható segítséget. Mert teljesen tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok profi, csak nagyon amatőr, de szeretnék fejlődni és nagyon fájt, amikor azt írták, hogy a rajzolást nem nekem találták ki, keressek másik hobbit. :(

Köszönöm a választ, akkor küldök pár rajzomat privátban.

2015. okt. 11. 00:07
 3/4 anonim válasza:
küldesz képeket nekem is? nagyon kíváncsi vagyok:) és ígérem hogy nem fogom leszólni mert tudom milyen érzés :(
2015. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kockart.hu

Vannak, akik valóban ebből élnek, és tényleg nagyon hasznos tanácsokat adnak :)

2016. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!