Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan magyar fórum/oldal...

Van olyan magyar fórum/oldal ahol magyar/külföldi politikáról, hadügyekről illetve hasonló dolgokról lehet olvasni és véleményt cserélni NORMÁLISAN?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzáértő, sőt, de érdekelnek az ilyen dolgok és szeretnék több dologról is informálódni normálisan anélkül, hogy ne zsidóznának,fasisztázzanak le stb!

2014. júl. 26. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan ahol normálisan lehet megbeszélni a dolgokat és nem zsidóznak le, nem létezik. Vagy az egyik, vagy a másik... Vagy egyik sem, mint ezen az oldalon.


Egyébként nézz körül itt:

[link]

de erősen inkorrekt politikailag (ami engem nem zavar, de téged lehet, hogy igen)...

2014. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

'Olyan ahol normálisan lehet megbeszélni a dolgokat és nem zsidóznak le, nem létezik. Vagy az egyik, vagy a másik... Vagy egyik sem, mint ezen az oldalon.'


Akkor a mi politikai stb. kultúránkról igen szegényes bizonyítványt állít ki.

2014. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom.

[link]

2014. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!