Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a párom pár...

Mi a véleményetek a párom pár képeiről? Érdemes lenne neki eladás céljából festenie?

Figyelt kérdés

[link] - magány


[link] - tájkép


[link] Hegycsúcs


Persze van neki több képe is.



2015. okt. 28. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem fantasztikusak, de én nem értek a művészethez, csak azt tudom, hogy tetszik, főleg a tájkép.
2015. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz "eladás"-on... ha azt, hogy kiáll az utcára, és ott festeget, akkor van esélye. De akkor egyrészt sokkal jobban kell arcképet festenie, mert az emberek a saját képeiket veszik leginkább - másrészt tudnia kell eladnia (kereskedni) is.
2015. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2015. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az arcrajzolás nem az erőssége, de a tájkép egész jó!
2015. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ezzel a szinttel még nem próbálkoznék eladáson gondolkodni önállóan. A színek még kissé éretlenek. Ha festeni akar,akkor színtant érdemes tanulni,színharmóniákat , színek szerepét stb..

A festékeket is jobban meg kéne ismerni.

Másrészt az eladás célú festés, sokszor nem is azon múlik csak,hogy mennyire tud festeni az illető,hanem hogy mennyire ismerik, és mennyire színvonalas stb..

Én túlzott reményeket az elején nem fűznék az eladáshoz.

2015. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Háát, hobbiképnek jók, de eladni nem sokat tudna belőlük.
2015. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
68%

Ha gyakorol és fejlődik, van esélye. Minden rosszindulat nélkül mondom, jó ha tisztában van vele, hogy ez giccsfestészet, így ha ebbe az irányba menne tovább, akkor látványosabbnak kell lennie, és ahogyan előttem említették, vásári árusként értékesíthet leginkább.

Ha más vonalon képzelné el, akkor stílusban és technikában is rengeteget kell még fejlődnie.

Hobbiként szuper!

2015. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jók, de azért eladásra nem alkalmasak. És portrét sokkal jobban kéne rajzolni!
2015. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tud rajzolni portrét! Bár nem profi benne. Sajnos azok a képei lent vannak szüleinél! Nem tudom felrakni. De ha nem felejtjük el felhozni őket akkor majd rakok fel belölük
2015. okt. 31. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom:) Bár ha nem profi akkor is kéne még gyakorolni, mert annak kéne lennie ahhoz hogy eladásra fesse őket. Persze biztos van aki az elrajzoltat is megveszi, de manapság elég kicsi a kereslet még a tökéletesre is nem hogy a tökéletlenre.
2015. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!