Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jobb agyféltekés rajztanfolyam...

Jobb agyféltekés rajztanfolyam? Kérlek saját tapasztalatotokat írjátok le! Hogy rajzoltatok előtte, utána, segített, megérte stb?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni rajzolni, láttam egy jobb agyféltekés hirdetést, és elgondolkoztam rajta. Kíváncsi vagyok minden tapasztalatra. Elég nagy különbségek vannak az előtte-utána képek között...

2015. okt. 29. 03:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es viszont ha ott 4 nap alatt rászoktatják arra, hogy másoljon, és utána nem lesz egy rendes tanár, aki változtasson ezen, akkor az agya jól hozzászokik a 2d-ből való rajzoláshoz, és baromi nehéz lesz neki ráállni arra, hogy térből rajzoljon...
2019. aug. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!