Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha eppen sétálok az utcán és...

Ha eppen sétálok az utcán és vannak nálam festékszórók a táskámba, akkor ha igazoltat a rendőr és ezeket megtalálja akkor elvihet? Vagy mi?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az eleve egy rossz hozzáállás, hogy van elég bűncselekmény az országban, és miért pont a graffitizéssel foglalkoznak... az is bűn, így meg kell előzni (hivatalosan).

Én ültem már rendőrautóban azért, mert volt nálam egy fekete festék szórófejjel, a környéket autóztuk körbe, friss fekete feliratokat keresve.

Egyébként megrendelésekből mindig úgy jövök haza, hogy a szórófejek a másik táskarészben vannak, mint a festékek, így csak az kötekedhet, aki nagyon akar.

2015. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással akkor mindenki mondhatná, hogy miért pont az a két zsemle / cipőfűző / parfüm / akármi miatt piszkálnak engem amit elemeltem a boltból, vagy mert áthajtottam a piroson vagy tilosban parkoltam, hiszen közben meg gyilkosok és rablók szabadon futkároznak odakint, miért nem inkább őket hajkurásszák?


Ez nem így működik. A graffitizés bűncselekmény és pont. Ezt el kell fogadni, vagy olyan országba költözni, ahol szabadon festegethetsz bárhová, ahová neked tetszik. Vagy legális körülmények között csinálni, vannak erre is lehetőségek.


"Egyebkent annyira nevetseges hogy ennyi embernek komolyan ez a leges legnagyobb gondja. "


Más ember meg azt tartja nevetségesnek, hogy neked ez a leges legjobb szórakozásod az életedben, miközben ilyen pitiáner dolgokkal haragítod magadra a környezetedet és a rendfenntartó szerveket. Törvény van rá, nem szabad és kész, nem értem, mit nem lehet ezen megérteni. Ha egyszer előre tudod hogy törvénytelen dolgot fogsz művelni, és mégis megteszed, akkor lehetne benned annyi gerinc, hogy vállalod is a tetteidért a felelősséget, nem pedig mindenféle kibúvókat meg kiskapukat keresgélsz, mint azt a kérdésed is mutatja.

2015. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!