Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehet belőlem jó rajzoló?

SerultLelek kérdése:

Lehet belőlem jó rajzoló?

Figyelt kérdés
Igaz, bolond kérdés. Gyakorlás stb stb. Tudom az ilyen kérdések már sokszor voltak. DE Viszont. Én szeretek rajzolni. Legjobban non figuratív, [Alap] Mintát... Nem olyan erős azt hiszem, de viszont sokszor kaptam rá dicséreteket annó. [Szakrajzból sem voltam rossz :D ] De viszont mikor saját magamtól kell valamit rajzolnom görcsölök vele. Nehéz megformálnom, pl egy kasza markolatát, a kasza hosszabbodását, majd a kasza végét. Ezeket valami módon ki lehetne küszöbölni? Szakrajzon már olyan régen nem volt hogy már rajzolni sem merek nekikezdeni. Egyszóval. Kicsit problémás az én szabályos rajzom elkészítése . És ebben keresnék segítséget. Mivel fejleszteni is szeretném a rajz képességem, mert szeretek rajzolni, és jó kis idő töltés lenne :) Köszönöm előre is a válaszokat!!

2015. nov. 5. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
De viszont ez függ attól is, hogy hány éves vagy. Sok gyakorlással, tanulmányozással és fantáziával lehetsz!😃
2015. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 Vagyok. Fantázia van elég :)
2015. nov. 17. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves első, a kor meg a rajztudás még mindig nem befolyásolják egymást.
2015. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!