Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írói képességeket hogyan...

Írói képességeket hogyan lehet kamatoztatni? Vagy könyvet, novellát, stb lehet kisebb anyagi befektetés nélkül kiadatni?

Figyelt kérdés
Tehát könyvíráson kívül és érdekel valamilyen megoldás, rövidebb terjedelmű írásokra(is) gondolok. De minden lehetőség érdekel.
2015. nov. 8. 23:22
 1/4 Molyember ***** válasza:
100%

Írsz, ráadásul nagyon jól, és mindenhova elküldöd. Ha tényleg jó, meg fog jelenni.

Gyorsabb megoldás, ha fizetsz érte, és kiadod magánban, de tekintve, hogy erre egy ovis is képes, mert bármit kinyomtatnak, a kutya sem fog foglalkozni veled, még le is néznek. Mivel reklám sincs, majd a rokonaid olvassák, meg még talán azok, akiknek megveszed. Szerintem ez nem jó ötlet.

2015. nov. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem magánba adom ki, akkor nem kell fizetnem érte? De akkor nekem sem fognak fizetni, úgy tudom.
2015. nov. 9. 15:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg félek, hogy "lenyúlják".
2015. nov. 9. 15:44
 4/4 Molyember ***** válasza:
100%

Minden kezdő író a lenyúlástól retteg, pedig 99,99%-uk egy blogos pályázatot sem fog soha megnyerni. Ja, igen, pályázatok is vannak, a gugli sokat segíthet, de fészbúk csoport is van. Próbálkozni kell, és fejlődni. Az meg csak úgy megy, ha csak a negatív kritikákat veszed komolyan.

Ha jó vagy, fizetnek is érte.

2015. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!