Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megeri nagyobb hazakat uzlethe...

Megeri nagyobb hazakat uzlethelysegekke (kvazi irodahazakka) alakitani kisebb varosokban?

Figyelt kérdés
Google maps-en nezegettem olyan varosokat mint pl Tona, Csongrad, szecseny, paszto...stb es gyonyoru kisebb berhazak vannak ott, gondolom sokkal olcsobban, mint budapesten, arra gondoltam, hogy egy ilyet megvenni es irodahazza alakitani, pl ugyvedi iroda, foldszinten bolt, bank, posta, emeletken konyvelo iroda, nyelviskola...

2015. máj. 1. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ezt helyi ingatlanossal kell megbeszélni. Az iroda mostanában nem megy, nekem budapesti ügyfeleim alakítják át az irodákat turistaszállássá, lakássá ahol lehet, mert az irodák üresek. Vidéken valószínű még rosszabb a helyzet.
2015. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!