Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen kisebb értkű dologba...

Milyen kisebb értkű dologba lehet pénzt invesztálni, amit azt követően bérbe lehet adni, vagy valamilyen módon pénzt hozzon nekem?

Figyelt kérdés
befektetés

2013. jún. 11. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

lakás

vagy felcsapsz uzsorásnak

2013. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos mindhez sok tőke kell! :)
2013. jún. 11. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

A kis értékű dolgokat megveszik maguknak.

A drága gépeket szerszámok lehet bérbe adni.

2013. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Attól függ nálad mit jelent a kisebb összeg. Ezek megvalósíthatók 5 millió körül az meg még ez a kategória szvsz.

2013. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagypapámnak három garázsa is van, amiket jó pénzért ad ki.


Nem tudom mennyi egy garázs (és persze az sem mindegy, hogy hol), de szerintem sokkal kisebb befektetés, mint mondjuk egy lakást venni és azt kiadni.


Nyilván jól nézz utána, például nem lakótelepi garázsra gondoltam, hanem egy belvárosban lévőre, vagy felkapott környéken lévőre, de rád bízom.

2013. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jún. 12. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!