Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi van velem? Mással is...

Mi van velem? Mással is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Igazából elég nagy művészlélek vagyok, de még nagyon kezdő. Rajzolok, és ebben a tanév elején még teljesen elszántam magam, meg volt ihletem. Rajzoltam is , és tényleg, tanultam, tanulmányoztam, alkottam, szóval sikerrsen indultam. Aztán, meg mondom őszintén, elég fiatal vagyok, és a zenei ízlésem is most kezd kialakulni...

De kezdett összedőlni a vár, amit eddig felépítettem.

A suliban is romlanak a jegyeim, időm sincs... meg olyan üresnek érzem magam, pedig olyan sok ötlettel indultam...

Igazából lefeküdni is olyan csalódottan szoktam, mert üresnek éreztem a napot....

És most tanulásból is rá kell hajtanom, és egyáltalán nem lesz időm alkotni.

Minden olyan üres. :/

Mi ez? :(



2015. nov. 21. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg egy enyhe téli depresszió, ami elmúlik. Ki kellene pihennie magát művésznő vagy művész úr! Ne a mű vesszen, s a vész legyen az úr:)

Ha megenged egy kérdését: Milyen zenét szeret, mely dallamok simogatják a lelkét?

2015. nov. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az élet. Minden alkotás, minden öröm, minden új élmény luxus. Idővel megszokod.
2015. nov. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki igazán akar alkotni, az megteszi. Úgysem tanulhatsz nonstop, a rajz pedig jó pihenés belőle. S ha nincs is időd rengeteget foglalkozni vele, egy egész kevés idő is ér valamit...


Amúgy nem semmi, sikeres indulás, az dicső. Én az első években extrém béna voltam, bár mindig is sejtettem, hogy antitalentum vagyok (de ez még nem gátolja meg azt, hogy az ember fejlődjön, max. több munka kell). S rengeteg kezdő rajzolgató embert láttam már, elég sokunk van ezzel így. Az első évek igen borzalmasak tudnak lenni, utána jobb (kivéve, ha valaki nem lép ki a komfortzónájából és megreked). Persze van, aki az elején is tud csillogni. S olyan is, aki harmatgyenge, de azt hiszi, hogy szuper. Az a gond, de aki tanul, alkot, csinálja, fejlődni akar... Az eléri a célját, ha nem adja fel. Tudom, hogy sok idő kell hozzá, de előtted az élet... Csináld, amennyit tudod :)

2015. nov. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól tartok, kamaszodsz. Próbáld megőrizni önmagad, pár év, és túl leszel rajta. Egyébként nem olyan rossz állapot ez...
2015. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!