Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen mással is elő szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mással is elő szokott fordulni, vagy ez azt jelentené hogy a szívem mélyén nem is szeretem őt annyira?

Figyelt kérdés

Imádom a barátomat, soha senkivel sem volt még olyan jó mint vele, nem kéne senki más, soha nem csalnám meg, de néha megesik, hogy szembe jön velem egy nagyon jó pasi az utcán, egymásra nézünk és egy pillanatra "belé szeretek" vagy egy jó fiú haverral beszélgetünk, és véletlenül tovább nézünk egymás szemébe, pár pillanatra megáll az idő és olyan mintha éreznék iránta valamit, de utána, el is felejtem, és nem gondolok rá soha úgy. Ezek a furcsa érzések mindig csak pár másodpercig tartanak. Mással is előfordul?

20/L


2015. febr. 9. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ja
2015. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
persze. mindenkivel előfordul. szerelmet fogadtál nem vakságot. " megkívánhatsz más ételt, de otthon vacsorázol " ha érted mire gondolok
2015. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fényember ***** válasza:
a kettes véleményén vagyok én is
2015. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!