Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Véleményeznétek két saját versem?

Véleményeznétek két saját versem?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 29. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik mindkettő! Ahogy a Jobbra címűt elkezdtem olvasni, első gondolatom volt, az első 2 sor után: hmm, egy átlagos szerelmes tini, kit érdekel...aztán :" Megfogtam a kezét a terjengő húgyszagban" - kicsit elkerekedett a szemem, "nézdmár, ebből lesz valami!" :D

Nekem átjön az üzenete, tetszik a stílusod is, hajrá! :)


20L

2015. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]


Bővült még két egyeddel

2015. nov. 29. 21:01
 3/14 Crisopher ***** válasza:
93%
húgyszag, f...z, nem éppen túl költői...
2015. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudod, a beszűkült, szépirodalmi normákat nem szeretem követni. picit slam-esebb, másabbat szeretnék
2015. dec. 2. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Lényeg hogy neked jó legyen, a többit tessék lekakilni.

Ha tömegízlést akarsz kiszolgálni, csak akkor tessék megkérdezni a tisztelt nagyérdeműt hogy mit óhajt.

2015. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Crisopher ***** válasza:
94%
Azért más baj is van itt a csúnya szavakon kívül. Nagyon távol áll a jó verstől.
2015. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Adok egy tanácsot. Ne nevezd versnek, hanem hívd úgy hogy iromány. Innentől az irományod nem lesz kitéve annak, hogy hasonlítgatják azzal, amit ma jó versnek tartanak. És keress rá dadaista versekre, majd gondold át újra hogy szükséged van e mások véleményére.
2015. dec. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
53%
Szerintem zseniális.Nem megszokott,és épp ettől lesz jó.
2015. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Crisopher ***** válasza:
53%
Hát kérdező, most meg kell kövesselek, ugyanis elolvastam őket újra teljesen más hangulatban, kicsit kevésbé kritikus, befogadói szemmel. Ritkán változtatom meg a véleményem, de így nézegetve, és újraolvasva azt mondom, ezek jók. Teljesen formabontók, nem megszokottak. Tulajdonképpen jó versek.
2015. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Becsülöm, hogy változtattál és beláttad.
2015. dec. 19. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!