Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? (színészet, kérlek olvass el)

Figyelt kérdés
Nos, hol is kezdjem? 14 éves lány vagyok nagy álmokkal, kevés önbizalommal. Színésznő szeretnék lenni, nagyon vonz a színpad. Ugye itt jön a csavar, hogy én táncolni nem nagyon tudok, és elég félénk, csöndes lányka vagyok. Énekelni mások szerint elég jól éneklek, meg járok az iskolában énekkarra is. Hogyan tudnék musical színész lenni? Már most, gyerekkorban is szívesen lennék háttértáncos, vagy bármi hasonló, de semmi elképzelésem sincs, hogy hogyan is kéne belevágnom, meg hogyan tudnék majd később szerepeket kapni. Kérlek, ha tudtok írjatok nekem pár szót, vagy akár egy kisregényt! Előre is köszönöm annak, aki "meghallgatott" engem és segít valamiféle választ találni a kérdésemre! :)

2015. nov. 30. 11:40
 1/4 anonim válasza:

1. Járj tánc ÉS ének tanárhoz!

2. Keress egy színitanodát és utána az egyetem!

3. Önbizalom erősítés! (küzdősport,pasizás,...)

2015. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pasizás... :D azt egy ideig inkább nem kezdem el :D

Köszönöm a válaszod :)

2015. nov. 30. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
mozgás, ének, és beszédfejlesztés kell. Még időben vagy, de el kell kezdeni, mert a képességfejlesztés nagyon lassú, türelmet és kitartást igénylő folyamat. Ha kitartóan és szorgalmasan dolgozol, az önbizalmad attól erősödni fog és a célod eléred! A mozgás lehet ritmikus sportgimnasztika, vagy más - de nem feltétlen valami ugra-bugra tánc. Az énektanárt meg kellene kérdezni, tud-e ajánlani külön énekórát, egyéni foglalkozással. Ha tudsz egy hangszeren játszani az nagyon jó, nagyon sokat jelent! Ha még nem tanultál, legalább a furulyát kezd el- az énekhang tartományban van, az éneket is segíti.
2015. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nos, ha kevés az önbizalmad, akkor ez hülyén fog hangzani, de én hiszek benne-gyűjts! :D gyűjtsd össze, hogy mit szeretsz magadban, hiszen mindent tudsz saját magadról, akkor bízz, és higgy magadban, még akkor is, ha ezt más nem teszi meg. És keress olyan embereket, akik hisznek benned, és támogatnak. Légy erős, és bátor. Hidd el, hogy már most erős, és bátor vagy, mondjuk nem tom miért hinnél nekem, a no name motivációs szövegekkel bombázó GYIK felhasználónak, de nem is nekem kell hinned, csak magadnak (:

amúgy 14/L szintén, színész szeretnék lenni szintén, és nekem ez bevállt :D

2016. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!