Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzomról?

Mit gondoltok a rajzomról?

Figyelt kérdés
Most először rajzoltam színesbe portrét eddig csak grafittal próbálkoztam. Annyi bajom van hogy, miközben színeztem nagyon sokszor kitört a ceruzám hegye és tartok tőle hogy így gyorsan elfog "fogyni".Ti milyen ceruzákat szoktatok használni színes rajzok készítéséhez? Illetve mit kell javítani a rajzomon? A válaszokat előre is köszönöm :) 14/ L

2015. dec. 21. 21:25
 1/9 A kérdező kommentje:
jajj link lemaradt: [link]
2015. dec. 21. 21:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó ez, de rajzolhattál volna neki fekete bőrpáncélt, mert Xena abban nyomul!
2015. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
biztos...nem tudom ki az :D
2015. dec. 21. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Akit lerajzoltál!


[link]

2015. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem tök jó, ill. nekem nagyon tetszik :) aprólékosbak, vagyis inkább eléggé kidolgozottnak tűnik nekem, a haja főleg. Én ha színezet, asszem faber castelt használok, de van olyan egyszerű, háromszög alakú színes ceruza, aminek momentá nem jut eszembe a címe. Az a kedvencem :D papírboltban elsők között szokták ajánlani. Nem olyan zsíros és hűdepuha, pont az a jó benne.

Hogy mit javíthatnál, azt nem tudom megmondani. Amúgy jársz rajzszakkörre vagy ''csak" otthon képzed nagad? :)

2015. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem őt rajzoltam le...csak rajzoltam egy lányt.És a másik válaszolónak: csak otthon "képzem magam" :D
2015. dec. 21. 22:50
 7/9 anonim válasza:
Az én pálcika embereimhez képest kiváló! :D
2015. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. Hasonló színvilág, mégis hogy kiemelkedik abból a háttérből. Ügyes megoldás. És a kivitelezés is tökéletes. Maga a lány is szép...


(Ha mindenáron csomót kéne keresnem a kákán, akkor az a nyak oldaláról induló hát középvonal szöge valahogy fura. Nem is a szöge, talán nem kéne a tetejéig húzni, vagy el kéne már ott halványítani, kenni, nem vagyok biztos benne. De egyébként hozzá ne merj nyúlni! Digitálisan az ember könnyebben variál, és próbálkozik...)


És szerintem 14 évesen pláne nagyon tehetséges vagy. Azt hiszem, ha akarnék valami rajzokat magamnak, hát szívesen rajzoltatnám veled...

2015. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!