Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Éjjel Nappal Budapestre való...

Bearsteve kérdése:

Éjjel Nappal Budapestre való jelentkezésre megesik hogy több hétbe telik a válaszuk?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem az Éjjel Nappal Budapest című sorozatba kb. 1 hete de semmi válasz nem jött még. Olvastam hogy másokat azon a napon is felkeresték akár. Tudom nagyon jól hogy sok ember ezt egy primitív és amatőr műsornak tartja, de vannak olyan emberek akik színészkedni szeretnének megmutatni a tehetségüket hogy mire képesek. Persze erre is jön az a válasz hogy akkor menj el színitanodába csak hogy ehhez nem kell iskola se semmi. Bízom abban hogy érkezik részükről visszajelzés és érdekellne az aki már jelentkezett vagy esetleg volt már castingon hogy mit tapasztalt mi volt a feladata és persze mindent ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm!!!

2015. dec. 26. 16:18
 1/3 anonim válasza:
Olyan munkaerő van ott, hogy minden levelet azonnal elolvasnak. Ha nem írtak vissza, valszeg nem jöttél be. De megkérdezheted telefonon.
2015. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam telefonszámot. Ha esetleg neked megvan meg tudnád adni? Előre is köszönöm!
2016. jan. 1. 03:12
 3/3 anonim válasza:

Neten nem találtam, de itt valamelyik válaszolónak írj üzenetet és kérd el a számot tőlük: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

Sok szerencsét! :D

2016. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!