Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek szépen rajzolok?

Szerintetek szépen rajzolok?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy szerintetek később megalapozhatnám ebből a jövőm? Imádok rajzolni kézzel és digitálisan *o*

Megéri fejlődnöm szerintetek?


Mostanában készültek:

[link]

[link]


Régebben készültek:

[link]

[link]



Nem és kor: L/11



2016. febr. 12. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért abban nem lennék biztos, hogy ezzel kéne foglalkoznod a jövőben, de még nem tudhatjuk, mennyit, és milyen ütemben tudsz fejlődni, szóval nem mondhatjuk meg 100%-osan...(Ha akarod, írj privátot) :)
2016. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az rendben, nem is ez az egyetlen álmom
2016. febr. 12. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj továbbra is, ha komolyan érdekel a rajzolás menj el rajziskolába, gyakorolj sokat. Ennyiből nem lehet megmondani hogy mennyire vagy "tehetséges", főleg hogy kisebb % tehetség nagyobb százalék munka. 11 évesen meg felesleges azon gondolkodni hogy mi legyen a jövőd. Még rengeteg minden fog változni mire ez komolyan téma lesz. Addig is rajzolj sokat, ha szereted csinálni:)
2016. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon szép. Minnél többet rajzolsz annál jobb lessz. a végén még anime szerkesztő is lehetsz:)
2016. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszak, csak így tovább:)


Utolsónak: ne kelts felesleges reményt, "anime szerkesztő" (megj.: ilyen állás nem létezik, az animével fogalkozó személyeket nem így hívják, különben is, ezen belül millió részleg van) nem lesz, még Japánban is csak kicsi esélyed van rá.

2016. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépek,szerintem folyatsd:)
2016. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én szebben rajzolok!

Rajzoltam macskadetektíveket,csajokat,winxet,suicide squadot ,csepo-t és sokkal jobbak

De ezek digitálisak? Vagy asse tudtam h ilyen létezik😮

2019. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!