Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek szépen rajzolok?

Szerintetek szépen rajzolok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 31. 05:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ezek csak a kedvenceim, márt is dzoktam rajzolni, nem csak csajokat XD
2011. aug. 31. 05:12
 2/12 anonim ***** válasza:
ja,nem rossz :)
2011. aug. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, ügyes vagy!
2011. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
88%
Szerintem kissé aránytalanok. A részletekre is figyelhetnél. Pl. ha már mindenáron egy kupac csontváz lányt rajzolsz, ha túl nagy mellet adsz neki, akkor nevetségesen fog kinézni, mint pl. az utolsón. Az elsőn pedig a leányzó karja nem az igazi. Azt ajánlom, hogy nézegess emberekről képeket, válassz ki párat, és próbáld meg lerajzolni őket fejből, úgy kb-ra. (nem kell tökéletesre!) Utána össze tudod hasonlítani a kettőt, és láthatod, hogy mivel vannak gondjaid. Így fejlődhet az arányérzéked, mellesleg megtanulhatsz rendes, anatómiailag is tökéletes figurákat alkotni. Sok szerencsét!
2011. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első olyan, mintha valaminek támaszkodva aludna, a karjai viszont rongyból vannak - mert csont nincs bennük -, és még anorexiások is.

A másodiknak nincs füle.

A haja mindnek szöghaj, több lendületet belevihetnél egy egy hullámmal.


Tessék feltölteni deviantartra, és nézegetni ott mások rajzait, mert ugyan a mangák karakterei torzítottak, de arányosak.

2011. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Ügyes, aki az arányokat kéri számon az szerintem azért téved, mert ezek ilyen manga szerű lények, és nem tanulmányok. Persze annyiban igaza van, hogy az emberi test arányai nem mindig ilyenek. Esetleg menj el rajzolni tanulni, illetve másolj fényképeket, abból is sokat lehet tanulni.
2011. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Arányok és egység a manga stílusú rajzoknál is vannak. ez nem kifogás arra, hogy ilyen anorex, eltört, kicsavart, kitekert karokat rajzoljon valaki. Erre jó a másolás, de nem a kopírozás.
2011. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egész jók,de szerintem ezt kb bárki le tudja rajzolni.Én 2-3 perc alatt összedobok egy ilyet.Persze attól is függ h hány éves vagy.Régen én is ilyen kis manga mániás voltam,de már rájöttem h az nem az én világom.Azóta csak igazi embereket rajzolok.Mutatsz más rajzot is?Légyszi :)
2011. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Számomra aki ilyen magákat rajzol, az nem művész.
2011. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

@Hanena


Egy szóval sem mondta, hogy művész, másrészről a mangarajzolást is lehet művészetre fejleszteni.

2011. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!