Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen szinten vagyok rajzilag...

Milyen szinten vagyok rajzilag? KÉP. Jónak számít ez a fejlődés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves vagyok. Óvodás korom óta rajzolok. Komolyan pedig lassan 1 éve... Ez alatt, azt értem hogy rendszeresen szinte napi szinten. Ha nem is naponta de hetente legalább 1-et rajzolok. Kicsit sem tartom jónak a rajzaimat, nem érzem magam tehetségesnek. Nem járok tanárhoz, itthon tanulom saját tapasztalataim alapján. Néha néha nézzek rajzos videókat. Nem igazán mérek arányokat, inkább szabad kézzel készítem. Nos akkor itt a kép.:

November 12, 2014.:

[link]


Az első képnél amit, linkeltem utána csak November 6, 2015 kezdtem folyamatosan rajzolni.


Ez pedig ma készült.: 2B graffit és fekete ceruzával.


Az ötlet nem saját. A farkas nem az igazi, szinte 0 tapasztalatom van a szőrme rajzolásában.


[link]



2016. ápr. 4. 21:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Lefogadom srác vagy. Először is inkább készíts minél több sablonokat annál jobban rád ragad vagy be tudod saját magad lőni az arányokat és utána már fejből is megy. Nézz egy csomó tutorialt a neten és menni fog.
2016. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jól rajzolsz és látszik hogy fejlödtél :)
2016. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Igen az vagyok.:D Sablon... jobban szeretek szabad kézzel, még ha sokat is szívok vele sokszor. Videókra most nagyon rá fogok kattanni, el lessem a teknikát.:D


2.

Ez relatív... Van egy rajz csoport. Ott ez a rajz el bújhat a többi mellet. De azért, köszönöm.:)

2016. ápr. 4. 21:31
 4/12 anonim válasza:
1 vagyok,ha ismered a deviantart.com nevű oldalt, ott találsz rengeteg tutorialt és művészt akik inspirálnak.
2016. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Átlagnál kicsivel jobb, de semmi extra. Ha szereted, csináljad, az a lényeg, valamennyit fejlődni is fogsz. :)
2016. ápr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aránylag jól tudsz másolni. Na de mi van a gondolattal? Amit beleviszel a képbe.
2016. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fejbol meg nem igazan megy... Viszont van 1-2 dolog amit ugy nagyabol meg tudok rajzolni. Amit sokszor meg rajzolnnak biztos h menne fejbol is. Altalabban van h elterek az eredeti keptol es a sajat elkepzelessem alapjan csinalom meg... Vannak teknikak melyekkel szepen lehet fejbol rajzolni. Ilyen pl a perspektivikus abrazolass. Bocsanak ha hulyen irtam el es ha nem pontosan igy hivjak. Evvel akkar egy kezdo is szep varosokat,hazakat stb.. tud meg rajzolni.

Volt h portret rajzoltam fel eve kb fejbol aranylag nem lett a legjobb.. Gyakorlat teszi a mestert... Viszont egy ilyen szajat,orrot bar mikkor felhuzzok fejbol...

2016. ápr. 5. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Probálj meg saját kutföböl rajzolni!

Ne csak egy ceruzát használj rajzoláshoz. Világogosabb részeket rajzold pl. hbsel, sötétebbeket meg puhább, b-s ceruzákkal. (Nem véletlenül van rengeteg ceruza, 10htol-8big).

Érdemes megprobálkozni a szinezéssel és a festlssel is.

2016. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. Köszönöm.:D Amúgy eddig csak egy graffittal rajzoltam. Holnap ha már minden igaz megyek a graffitokért, színesekért. Eddig Knoor-i-Noorral dolgoztam csak. Most Fabert szeretném ki próbálni. Vannak színes rajzaim, de nagyon kevés. Jobban szeretem a fekete fehér graffikát. Festészet meg személy szerint nem a kedvencem. Nagyon régen próbáltam legalább is csak a víz festéket. De nekem nem jött be. De ezenkívül a művészet minden formáját nagyon szeretem. Falra,testre, szóval mindenhova szeretek rajzolni... Testre leginkább filccel csinálom vagy tollal. Egyszer kétszer tetkóztam(egyszerűt), de még közel nem állok azon a szinten, hogy tetkózzak.
2016. ápr. 6. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom Neked,hogy nem muszály kérni a segitséget vagy hogy ö mit használ szöveget,mert mindenki más gyere te rá,hogy te mivel tudod kivitelezni a rajzot,probálj meg rajzolni a családtagjaidat ültesd ke vagy helyezd kényelmes pozicioba,hogy tudjanak rád várni még ke rajzolod öket.Nem muszály állandoan másolni,kérd meg a barátnödet ha ö is szeretné ,pozoljon Neked ,ennyit tudok tanácsolni,nem vagyok jo rajzoló
2016. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!