Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek az írásaimró...

Rantotthus94 kérdése:

Mi a véleményetek az írásaimról? Blogos verzió.

Figyelt kérdés

Kifejtenétek a véleményetek az írásaimmal kapcsolatban? Könyvet írok, és részleteiben feltöltöttem az oldalamra. Kíváncsi vagyok, mások hogyan látják...


[link]



2016. ápr. 6. 09:55
 1/3 anonim válasza:
Ezen még van mit csiszolni mint a szóhasználatban, mint a történetben... de próbálkozz a sok 12 éves úgy is mindent elolvas amit megvesznek neki...és ezt egy jó borítóval garantáltaln el lehetne adni..
2016. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Stilisztikailag, helyesírásilag korrekt. De nagyjából ennyi, amit elmondhatok róla.
2016. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Totticort válasza:

Kedves kérdező!


Szkeptikusként és egyben kritikusként álltam neki az írásaidhoz. Meglepődtem, milyen kifinomult szóhasználataid és őszinte gondolataid vannak. Azt gondolom egyedi az írásod, talán ez is az egyik "hátránya", gondolok itt a célközönség esetleges soványságára. Mindenesetre elgondolkodtató és életszerű, a helyedben kitartanék az írás mellett. Tetszett.

2016. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!