Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jól fogom magam érezni akkor...

Jól fogom magam érezni akkor is, ha legközelebb egyedül megyek a Budapesti Operettszínházba?

Figyelt kérdés

Tavaly nem voltam színházban, mert tavaly én szerepeltem a Dzsungel könyve című musicalben, szóval a próbák és az előadások miatt nem volt időm eljutni a szokásos helyre, az Operettszínházba...

Ám tavaly előtt és azelőtt egy évben kétszer is elmentünk az Operettbe. Láttuk az anyámmal a Rómeó és Júlia musicalt kétszer, a Ghostot és az Elisabeth musicalt is. Mostanra elegem lett abból, hogy én veszem a színházjegyet és abból, hogy a színházban anyu félpercenként megszólal az előadás közben... Erről kérlek ne írjatok semmit. Kész, eldöntöttem, hogy mostantól egyedül akarok járni.

Milyen érzés lesz egyedül menni? Ugyanolyan jól fogok szórakozni, mintha lenne egy partnerem is?

Az Operettszínházban van rengeteg jegyszedő ismerősöm. Mellesleg hamarosan ott fogok dolgozni musicalénekesként. Énekelni tanulok harmadik éve és zongorázom is. Szóval rengetegen ismernek a művészek közül is. De ez nem lényeg...

Ti jártatok már egyedül színházban? Milyen volt? Nem fognak bámulni az emberek, hogy egyedül vagyok?



2016. ápr. 19. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elmehetsz egyedül is. Mondjuk én moziban voltam már egyedül. Ha vannak ismerőseid, akkor pláne nem kell félned, hogy szünetben unatkozol. De semmi furcsa nincs ebben. Elvégre ide azért mész, hogy valamit nézz (tehát passzív befogadó vagy). Na most, ha azt vesszük, akkor beülsz kényelmesen, végignézed a darabot, amúgy se beszélgetnél közben senkivel. Kikapcsolódásnak tökéletes. Szerintem nyugodtan menj el.
2016. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, fiú, vagy lány? :) Ezt csak úgy érdeklődésképpen kérdezem, nagyon örülök, hogy vannak még emberek akik ilyen szívesen járnak színházba, ha kell, egyedül is :) Imádom az Operettszínházat, és képes lennék akár egyedül, négykézláb csúszva is emlenni oda, annyira szeretem :D Ha vannak ismerőseid ott, az nagyon jó, még beszélgethetsz is velük szünetben. Szerintem egyáltalán nem fog furcsán nézni rád senki, elvégre szinte végig ülsz és nézed az előadást. És egyedül (bár én még sosem voltam így) sokkal jobban lehet figyelni az előadásra, a részletekre, ha csak magad vagy ugye. Bár társasággal menni is nagyon jó (természetesen akkor, ha a társaddal jól érzed magad, jól elvagytok, és tudtok jót beszélgetni az előadásról vagy színészekről, azonos az érdeklődési körötök). Jó szórakozást kívánok neked az előadáshoz, ha egyedül mész, ha társasággal! :) Amúgy Ghost-ot melyik szereposztással láttad?^^
2016. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget járok egyedül, nincs ezzel semmi gond.
2016. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!