Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha 15 évesen (lány) nincs...

Ha 15 évesen (lány) nincs kivel elmennem egy koncertre, viszont nagyon szeretnék ott lenni, akkor inkább maradjak otthon?

Figyelt kérdés

Illetve ott lesz egy osztálytársam (lány), akivel talán barátok vagyunk. De ő felsőbb éves vagy egyetemista barátaival, plusz a fiújával lesz, így nem akarom őt zaklatni. (Kb. fél éve úgy volt, hogy együtt megyünk egy koncertre, de a koncert előtt 1 nappal lemondta, nekem meg mivel már volt rá jegyem,ezért elmentem egyedül.)

Itt is szoktam olvasni, hogy egyedül lehetőleg senki ne mászkáljon az éjszakában, lányok meg főleg ne, de ha egyszerűen senkim nincs, akkor mit kezdjek magammal?

Felnőtt nem akar elkísérni.

(Legutóbb télen voltam egy szabadtéri koncerten /ez nem egyenlő a fentebb leírttal/ egyedül, az nagyon rossz volt, el is sírtam magam. (Tudom, tudom, nagyon gáz.) Láttam, hogy még a legfurább alakkal is volt valaki. Mögöttem óbégattak, mellettem cigiztek és vedelték a bort, én meg álltam egyhelyben egyedül.)

Az odacsapódás, mint opció nem kivitelezhető, mivel nem tudok ismerkedni, és egyáltalán nem vagyok közvetlen.

Jogos, hogy akkor minek akarok én koncertre menni...



2016. máj. 10. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen koncert és hol? :)
2016. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
Maradj otthon, és lógj Facebookon.
2016. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress valakit aki szereti a koncerteket és kérd meg hogy kísérjen El. Attól függ milyen zenét szeretsz én ismerek egy csajt aki imád koncertezni és már felnõtt. Ha érdekel írj rám egy privit és megmodnom hol tudsz vele megismerkedni :)
2016. máj. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!