Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyi esélyem van befutni,...

Mennyi esélyem van befutni, mint színésznő?

Figyelt kérdés
Mióta beszélni tudok ezt akarom. Most 14 éves vagyok és még mindig nagyon szeretnék ezzel foglalkozni.Járok színjátszókörbe, hangom is van,nem olyan nagy, de van. Iskolai versmondó versenyt is nyertem már többször, de nem vagyok biztos abban, hogy igazán tehetséges vagyok. Mit kéne tennem?
2016. jún. 6. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Továbbképezni magad.

Színiiskola?

Nagy tömeg, ismeretlen emberek előtt hogyan szerepelsz?

2016. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Továbbra is tarts ki. És mindig képezd magad. Használd ki az adódó lehetőségeket, illetve keresd is őket (hogy hol tanulhatsz, hol szerepelhetsz).

És szerezz egy kis önbizalmat! :)

Illetve ha nagyon nem vagy biztos magadban, kérdezz meg hozzáértő embereket, hogy mi a véleményük rólad.

Jókora adag kitartással sok minden elérhető!

2016. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mintha a saját kérdésemet olvasnám :D minden szava rám is igaz :D Ha szerzel még máshol infót, szólj :P
2016. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Imádok szerepelni! Csak mivel évvesztes vagyok jövőre felvételizem, ezért nem tudom mire lesz időm. Földessy Margit színiiskoláját kipróbálnám, csak valószínűleg már nem lehet jelentekzni (de ha valaki tudja hogy kell meg mikor az szóljon!) Egyébként a Madáchba szeretnék menni (Budapest) mert hallottam, hogy ott jó a színjátszó szakkör. Ahova most járok azt szeretem nagyon, csak az inkább pszichodráma, mint igazi színház.
2016. jún. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!