Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek 20 évesen késő...

Szerintetek 20 évesen késő elkezdeni járni hegedűre?

Figyelt kérdés
kiskoromban jártam 7 évet citerára meg 5 évet énekre, szóval van fogalmam a zenéhez. A citerát, mint hangszert annyira nem szerettem, de a hegedű a kedvenc hangszerem és mindig írigykedve néztem azokra akik tudnak játszani rajta. De tartok tőle, hogy ennyi évesen, már késő lenne elkezdeni. 20/L
2016. jún. 12. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem késő elkezdeni, de csak hobbiból.
2016. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 évesen semmi se késő. Akkor még gyerek vagy, de bizonyos tekintetben felnőtt is.
2016. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem késő! Több ismerősöm is 30, sőt 40 felett állt neki hegedűlni hobbiból, és egész jól belejöttek. CD-t persze nem fognak kiadni, de táncházba, folk-kocsmába, házibuliba hívogatják őket muzsikálni. Az ő esetükben népzenéről van szó, ez gondolom kiderült, de jazz vagy klasszikus műfajban is el lehet jutni egy bizonyos szintre ilyen idősen is. Te meg még nagyon fiatal vagy hozzájuk képest. :)
2016. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Apukám elkezdte velem együtt,7 éve és ő már 40 felett van de imádja úgyhogy sohasem késő elkezdeni, ha más nem hobbiból.
2016. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!