Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 évesen még lehet elkezdeni...

13 évesen még lehet elkezdeni akrobatikára járni?

Figyelt kérdés
2hónapja kezdett el èrdekelni ez a dolog. Addig jutottam el, hogy tudok hidat csinálni állásból , előre bógnit, a spárgámhoz kb 6 cm kell mèg. Cigánykerèk megy,pár lèpèst tufok kèzenjárni. Szerintetek megèri ojen korban elmenni fitness -akrobatika edzsèsre?

2015. nov. 26. 22:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudok * ijen*
2015. nov. 26. 22:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem mára elég volt az internetből. És nem a kérdés, hanem a kommentár miatt.
2015. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem nem, de helyesen megtanulni írni sosem késő.

De konkrétan a kérdésre válaszolva, szerintem kiskorban (ovis korban) azért jobb, mert a kicsik alapból hajlekonyabbak. Tizenévesen mar sosem leszel olyan hajlékony, mintha 5-6 évesen kezdted volna, meg aki közben abbahagyja az edzéseket, annak sem megy mar pár év elteltével ugyanúgy. De ha nagyon igyekszel lehet hogy menni fog, de biztos nem profi szinten.

2015. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én huszonévesen kezdtem el táncművészetet tanulni, és a csoporttársaim is többnyire többdiplomások, orvosok, közgadászok, jogászok voltak, akik közül pár év különórai tánctanulás után jópáran elvégeztéka táncművészeti főiskolát, és most balettmesterek, tánctanárok.

A saját testemen végzett munka alapján is állítom, hogy nem igaz, hogy perdöntő, hogy kis korban kezdd. Az anatómiai (ortopédiai) adottságok már kis korban is akadályoznak, ami meg nyújtható, az felnőtt korban is nyúlik.:)

2015. nov. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. nov. 27. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!