Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha Robbie Williams nem lett...

Ha Robbie Williams nem lett volna Take That tag, akkor is híres lenne?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő párhuzamos valóság megadja rá a választ, de szerintem akkor más együttesben bukkant volna fel, Azaz nem véletlen lett tag, nem véletlen lett híres az együttes és nem véletlen vált ki ..
2016. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet válaszolni, hogy mi lett volna ha...

Biztos ,hogy sokat nyomott a latba a karrierjén, hogy előtte egy népszerű formáció tagja volt. Nekem nem tűnt ki a csapatból, főleg, hogy nem is szerettem sosem ezeket a "szépfiús" zenekarokat. Az egyéniségét mindenképp szólóban tudta megmutatni, és azóta kedvelem is. Itt meg persze az a kérdés, hogy akkor is ezt hozta volna -e ki magából, ha előtte nem lett volna Take That tagja. Mert "csak" egy láncszemnek lenni egy csapatban, nagyon sokat tud kihozni az emberből, mert egyre jobban vágyik rá, hogy megmutassa azt ,hogy egyedül mire képes.

Lehet, hogy ha rögtön szólóban kezdi, ideje korán elszállt volna vele a ló, nem tudta volna pontosan felfedezni önmagát sem, lehet hamarabb kiégett volna. De ez csak találgatás.

2016. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cameroon ***** válasza:
100%
szerintem Robbie Williams szólóénekesként lett igazán híres.
2016. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintünk is, de itt pont az volt a kérdés, hogy akkor is az lenne-e, ha nem lett volna előtte Take That tag.
2016. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!