Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ötletek hogy mit rajzoljak?

Ötletek hogy mit rajzoljak?

Figyelt kérdés
Elsősorban bonyolultabb ötletek érdekelnek, ami kihívást jelent, nem szivekre meg rozsakra meg ilyenekre gondolok, szeretnek komolyabb rajzokat készíteni, csak nem tudom miről. Nem konkrét részletes ötletet kérnék, inkább csak egy témát, vagy címszót.
2016. júl. 14. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Ez tetoválás fajta, de mostanában nagyon tetszenek az ilyen "kép a képben", kettős expozíciós dolgokat :D

[link]

2016. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Megrajzolod a tetoválásomat? :D
2016. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyes nem tudom mire gondolt, kettesnek koszonom. Annyi h inkabb olyat kernek amit fekete feherbe meg lehet jol csinalni ceruzaval. Harmas, mire gondoltal?:D
2016. júl. 14. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Valakivel meg akartam terveztetni a jövőbeli tetoválásaim, de tárgytalan, mert színesek és nem olyan bonyolultak :D
2016. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok:

Milyen a zenei ízlésed? 😁:D

[link]

2016. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Először is kezdd azzal, hogy saját ötletet valósítassz meg. A művészek nagy része sem a közönséget kérdezgeti... Ha nem megy, akkor nem akarlak megbántani, de nem vagy egy nagy tehetség...
2016. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok.. itt most nem arrol van szo h konkretan "szalonkepes" rajzot akartam kesziteni hanem gyakorlasbol gondoltam, mert meg nem megy minden ugy ahogy szeretnem. Ilyesmi valaszokat vartam h targyak, allatok, mostmar mindegy azota portrekat csinalok, mert rajottem h azon tudnam igazan gyakorolni az arnyekolast. Mindegy nem sertettel meg, de ha van meg otleted (a portren kivul )ugye akkor szivesen varom.
2016. júl. 28. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, akkor félreértelmeztem a kérdést. Csak mostanában sok olyan "divatművészt" látok (fiatalok közül) akik szeretik ugxanígy megkérdezni, mit rajzoljanak, de ők konkrét dologra gondolnak.


A portré nem rossz ötlet :) hogy csinálod? Élő modell alapján, vagy fotó? Mert kezdésnek mindenképpen az élő alanyt javasolom. Nem tudom, mennyire komolyan foglalkozol a rajzzal, de érdemes megnézned a test- arc arányokat, ha még nem tetted, s azok alapján rajzolni. Emberi testeket, például, de nem részletesen, csak ilyen kis skicceket készíteni különböző. Ennek az a lényege, hogy elkapd a mozdulatot,meg a modell alkatát. Az arc ilyenkor nem lényeg.

Az ember-arcábrázolás az egyik legnehezebb téma, nem lehet elég jól csinálni, elég korán kezdeni a gyakorlást. Kezdetnek ezt javaslom, meg ha van kedved, készíts eleinte fekete- fehér aztán színes csendéleteket. Találd ki a kompozíciót, hogy érdekes és bonyolult legyen ( ne csak gyümölcsök) és rajzold le. Ezzel gyakorolhatod legjobban a tónusozást, hogy elérd a megfelelőbtérhatást, formát.

2016. júl. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez az emberi test dolog jo otlet. Csendelettel a suliban is foglalkoztunk rajz oran szakkoron, a mar eleg jol megy. Foto alapjan szoktam amugy rajzolni. Megegyszer koszi, ezt kiprobalom
2016. júl. 29. 13:09
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Írok címeket, Te rajzold meg hozzá a képet:

- Pombar party zóna

- 3 gram cerüza a műszempillámon

- Tegnap rajzolni akartam, de már nem

- Zúgás

- Rajz a szellemes idézethez

- Budapest sz*rtérképe galamboknak

- Feldühödött katicabogarak marcangolják a levéltetvet


A végeredményt mindenképpen posztold, vagy küldd el privibe. Köszi :)

2016. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!