Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudom miről rajzoljak...

Nem tudom miről rajzoljak képregényt. Ötletek?

Figyelt kérdés
Valami vicces vagy fantasy képregényt szeretnék. Nincs valakinek ötlete. Természetesen nem lopnám csak abból hátha nekem is eszembe jutna valami

2016. jún. 28. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nagyrészt neked kell tudni :) nézegess körbe interneten: ha kell a népszerű oldalakon, mint a Pintresten, Tumblr-n, Deviantart-on. Valami biztos megragadja az ember figyelmét magamból kiindulva. Szubjektív véleményem szerint a legjobb, ès az egyik legtöbb lehetőséget nyújtó műfaj, a steampunk. De ez tényleg szubjektív. Vicces képregény műfajból csak ajánlani tudom a Kázmér és Hubát, a Tintin kalandjait, vagy akàr a ma már mainstream Garfieldot is. Ezek mind adhatnak ihletet, de ne feledd, a sztorit neked kell kitalálni. És ha szeretnél csinálni képregényt, azt mindig csak úgy érdemes, hogy tudod, miről szeretnél. A lényege az, hogy eredetit alkoss, és hogy élvezd amit csinálsz. Sok sikert! :)
2016. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. jún. 30. 13:19
 3/3 anonim válasza:
65%

Kezdődjön az 1700 as évek közepén a főhős egy gyapotszedőnégercinkelegyen aki megunta már a robot munkát és a korbácsolást ezért szembeszáll a Fásli fejű hipóklán ellen.

Majd utazasai során ami egy amerika/uránusz/ázsia hibdrid lenne, további kalandortarsakat szerez.

Ilyen pl a 3 szemű nagymellű traktorjutka, valamint a székrekedéses gyógyszerész, Zackmeiner Swarz 3. Birodalmi japan származású tudós.

Majd egyszer csak Leonardo DiCaprio feltalalja az időutazó gépet amivel előre mennek 500 évet, így az 2200-as években látják hogy a lepényhalak átvették az uralmat az emberek fölött es már csak Dárdai Pálra számíthatnak (aki hibernálta magát 2016 ban azzal a feltettellel hogy kiolvasztatja magát hogyha megint kijutunk az ebre) felfedező brigádunk akivel együtt juharszirupot préselnek a lepényhalakból majd a testükkel megeszik őket így hat feltalálják az új lekváros lepényt.

Majd a fásli fejű hipóklán utolsó leszármazottját a zombi hitler segítségével legyőzik.Eközben magyarország az ebn legyőzi az elődöntő-ben kanadát, majd a döntőben feröer szigeteket 1-0 ra.

Örül mindenki, happy end.

2. Rész (ezt mar talald ki te 😉)

A feröer szigeti asztalos csapatkapitány megakarja bosszúlni magyarország győzelmét és kirobantja a 3. Világháborút amiben egymast atombombázzák az országok...

2016. júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!