Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Megprobalkozzak a szinjatszassal?

Megprobalkozzak a szinjatszassal?

Figyelt kérdés

Mindig is imadtam szerepelni, a szimpadnak pedig szo szerint a rabja vagyok. Legjobb emlekem mikor kiskoromban felleptunk a tabceggyuttessel. A szimpad szaga, az onnan valo latoszog, gyakorlatilag elragadott. Ugyan igy volt ez, amikor a Madach szinhaz egyik eloadasanak a vegen fel lehetett menni a szinpadra. Gyakorlatilag ott ugy ereztem, teljesen onmagam vagyok, es hatalmas loketet adott az, hogy latom a kozonseget, az embereket, megha csak egy rovid ideig is.


Az elmult idoben pedig azon kapom magam, hogyha egyedul vagyok a szobamban filmes monologokat kezdek el mondogatni, vagy pl szeretem azt is csinalni, hogy az itteni kerdeseket hangosan felolvasom, eljatszom a kerdezot, a valaszoloknak pedig kulombozo szemelyiseget es hanglejtest adok. Eleg fura, hogy csak most eszmelek fel ra, mit is csinalok, ugyanis altalaban csak spontan jon az ilyen.


Na mar most nem tudom, hogy ezt ugyan ugy tobb ember elott is megtudnam-e csinalni. Az az igazsag, hogy annak idejen nem volt sok onbizalmam, leven hogy kover voltam es piszkaltak altalanos iskolaban. Igy nem is szerettem nagyon szerepelni. Most viszont, hogy 15 kg-t fogytam, es gimnaziumba kerultem, sokkal nyitottabbnak erzem magamat es az onbizalmam is megnott, plusz mostmar nem azt erzem, hogy felnek megmutatni magam mas embereknek.


Most 75 kg vagyok es 172 cm, arra gondoltam, hogy lefogyok egy 60 kg-ra, es bejelentkezek par szinesz-reklamszinesz ugynokseghez. Szerintetek megprobaljam? Lehet jovom ebben?


/lany vagyok



2016. aug. 15. 00:37
 1/2 Monteveres válasza:
100%
Ha nagyon szeretsz színészkedni akkor érdemes adni egy esélyt és ha nem jó akkor legfeljebb kilépsz es keresel egy masik szinjatszó sulit.:-)
2016. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem érdemes megpróbálnod!!!
2016. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!