Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a verseimről?

Mit gondoltok a verseimről?

Figyelt kérdés

Szerintem elképesztően tehetséges vagyok! Ha tudnátok javasolni olyan webes felületet, ahol tudnám a költészetem népszerűsíteni, megköszönném!


Az első versemnek még nem adtam címet, íme:


Hi! Its me and I am not you!

Cause the lions never argue

But if you like Lady GaGa

I will send you a pyjama!


Oh, hello it's me and not you!

Because my toes are flawless too,

I bought a new washing machine

And don't lie! Sugar is healthy



Tudom, fantasztikus! Jöjjön a második!


Antique Boutique


The purple chair has got three long legs

I want to paint the happyness

Your own umbrella is broken

See ya later in the News, then!


You have an amazing big sink

I want to have a bath in it

And if my uncle will arrive

I'll be happy, cause he's alive!


Vannak magyar verseim is, de már a világhírnéven gondolkozok, ami ugyebár csak angolul érhető el.



2016. aug. 17. 01:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
61%

Miért járatod le a költőtársaidat? Hogy tudod ezt megkérdezni?

Komolyan költőnek mered magad nevezni?

Én is foglalkozom írással, és vényezéssel is, adtam már kritikát költőknek kötetre, egy-egy versükre is, stb.

Ők tehetségesek voltak, mégis tudtam egy-egy művükben 'hibát' találni, és örültek neki, mert fejlődni, csak a negatív kritikától és a tanácsoktól lehet.

Kritikát kértél?

Akkor adom.

Kezdjük ott, hogy először is nem tudom miért vagy elszállva magadtól amikor esetleg a cirkuszban léphetnél fel maximum ilyen 'versekkel' ha már te ezeket annak nevezed.

Jó, rímek még vannak is, de borzalmasak. Hol van a mondanivalójuk?

"Hagymás chips" Esetleg egy rap szövegben/slamben elnéznénk, de egy versben nem, főleg nem rímnek.

Értelmetlen sorok halmaza az egész, az összes 'műved' amit kiírtál ide, se füle se farka egyiknek sem.

Ezeket, hogy írod? Ittasan a kocsmában öt perc alatt? Vagy esetleg betépve a TV előtt?

Komolyan nem tudom, hogy lehet valaki ilyen beképzelt, mikor nincs mire. Tehetséged nincs, nulla.

Én a helyedben nem villognék itt ezekkel, ezek a 'lírai alkotások' kb egy 12 éves korú gyermektől elfogadhatóak lennének, ha komolyan gondolná ezt a művészeti ágat.

Sőt, még annak azt is mondanám, hogy van benne tehetség, mert még Ő fejlődhet.

Én ha 24 évesen ilyen 'műveket' adnék ki a kezem alól, mint Te sürgősen abba hagynám az írást.

17-es voltam.

2016. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
Jézusom! Te nagyon kegyetlen vagy! Teljesen elszomorodtam... Tudod, hogy esik ez nekem?! Összetörted az álmaimat!!! Az ilyen emberek, mint Te, inkább ne is szóljanak másokhoz, ha csak ártani tudnak! Már 5 perce nem tudom abbahagyni a sírást... Köszönöm szépen! Kegyetlen vagy, bántani akarsz!
2016. aug. 29. 19:32
 23/72 A kérdező kommentje:

Sírás, bánat, szomorúság,

Ők a társaim mostanság.

Borús idő, savanyúság,

Agyoncsap a csalódottság.


Mindenki csak bántani tud,

Versecskéimre tojást dob!

Megsirat, mint mosómedvét,

Elvéve másoknak kedvét!

2016. aug. 29. 19:36
 24/72 anonim ***** válasza:
100%

Mi az isten az a hideg-meleg sószóró?

Szerintem inkább táncolnod kéne,kedves kérdező, a port jobban bírjuk.

2016. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, vegyétek már észre, hogy trollkodik xd nyugi, 2 nap és visszaül az iskolapadba. Majd mutasd meg a tanító néninek a verseidet, hátha kaphatsz rá piros pontot vagy szorgalmi jegyet :)
2016. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
48%
Huszoneggyes! En 14 eves vagyok de ket eve sem kovettem el ilyesmit mint a kerdezeo. Ezzel engem sertettel meg! :) kerdezo: ez xar poen volt!
2016. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon sokan nem értik, hogy ez művészet. Talán nem képesek felfogni az ilyen szintű értéket, ezért lezárják annyival, hogy "poén, vicc, kamu". Elszomorító...
2016. szept. 2. 23:24
 28/72 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos, fogalmad sincs, mi is az a művészet.

Ha "népművelő" vagy, ahogy írod, szívből sajnálom azt a "népet", amelyet te "művelsz"...

Ahogy 14 éves barátunk írta, még őt is megszégyeníted, ha "költőnek" mered nevezni magadat.

És ha 24 éves férfi létedre egy-egy (aránylag) kellemetlen kritika miatt telesírod a párnádat, javaslom a legközelebbi pszichiáter mihamarabbi felkeresését!

2016. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

Népművész vagyok, nem pedig népművelő. Sokan összekevernek, de a kettő ég és föld. A nevem Ildikó, és igenis sírtam, mert kizárólag a rosszat találjátok meg! Tessék írni egy olyan verset, amiben ilyen különleges rímek vannak! Ugye, hogy nem könnyű. Majd ha sikerül elérnetek egy ilyen szintet, akkor sirassatok meg másokat!

Köszönöm!

2016. szept. 3. 00:01
 30/72 A kérdező kommentje:

Szeretném az utolsó versem bemutatni, a sok negatív visszajelzés miatt felhagyok az írással. Nagy ürességet érzek, a költészet hatalmas örömforrás volt számomra. De szerintetek nem vagyok méltó az életre...


Az utolsó vers


Várom, s látom kezeimet,

Kirekesztett patakvizet.

Képzelődök? Vagy tán alszok?!

Csendben pihennek a polcok.


Az őz sem fut már, fekve alszik,

Bőszoknyákkal takarózik.

Holnap sem kell ingyen ennem,

Unokám meglegyintettem.


Szép a hajó, de nem gurul,

Hosszú útra nagy köd borul.

Ott is marad, hogyha kéred,

S tudsz csinálni néhány képet!


Liszt Ferencet nem ismertem,

Hisz' akkor meg sem születtem.

Titkos receptet rejt házam,

Verseim megkoronáztam!


Írta Sz. Ildikó


2016.09.02.

Európa

2016. szept. 3. 00:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!