Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes lenne a Wattpadon írt...

Érdemes lenne a Wattpadon írt romantikus - vagyis inkább teen fiction - könyvemet folytatni?

Figyelt kérdés
Kezdő író vagyok, tehát kritikákat, esetleg bizalomépítő gondolatokat szívesen fogadok. A blog linkje: [link]

2016. aug. 17. 10:39
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ,mindenképp folytasd ,főleg ha szeretsz is írni. Nagyon jó könyv a prológus alapján :)
2016. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rajcziz ***** válasza:

Attól függ, miért írod. Ha saját szórakoztatásra, akkor persze, folytasd! Ha azért, mert karriert szeretnél építeni az írásból, hát... rengeteget kell még fejlődnöd.

A mondatok elcsépeltek, a szövegnek semmilyen szerkezete, nincs igazán történet, ami összefogná az egészet. Bár csak az első részt olvastam, de az egész úgy tűnt, mintha csak egy barátnődnek mondanád újra, hogy mi történt, azt is gyerekes fogalmazással. Egy írástól azért többet vár el az ember. Váltogatod a jelen és múlt időt, egyes mondataidnak pedig semmi értelme, szóismétlések egymás után, információkat is ismételsz teljesen fölöslegesen, szóval... egy komoly írástól ez nagyon messze van, viszont mint mondtam: ha saját szórakoztatásodra írod, és nem félsz másoknak is megmutatni, csak rajta!

2016. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az őszinte gondolatokat. Próbálok fejlődni, de ez egy hosszú folyamat.Egyébiránt, 13 éves fejjel én büszke vagyok az írásomra, bár valószínű néhány év múlva - de lehet hónapoknak is elég eltelnie - visszatekintek, és már csak a gondolattól, hogy történeteket írtam szégyelleni fogom magam. Mindenesetre még egyszer köszönöm szépen. :)
2016. aug. 19. 11:38
 4/4 anonim válasza:
Nekem tetszik az írásod, szivesen olvasnám még :)
2016. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!