Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki segitene nekem egy...

Valaki segitene nekem egy művész nevet kitalálni?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy akarok nyitni egy YouTube csatornát ahol az énekléssel és gitározással foglalkoznák.És kellene egy kreativ név :D Nem használhatom a saját nevemet mert angolul akarnám vinni a csatornát és a Krisztián elég magyar név :D Nem sértésből én mindigis magyar leszek és magyarnak vallom magam csak ha angolul folytatom a videózást nagyobb az esély hogy hiresebb leszek :D Esetleg valami jó angolos nevet és kicsit át alakitani a Krisztiánt vagy nemtudom :D

Olyan nevekre gondolok hogy pl. G-Eazy,Kidrauhl vagy a Krisztián/Krisz név krativ használata.. nemtudom :/



2016. szept. 12. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A családnevedet nem lehet lefordítani angolra? Akkor nem lenne erőltetett, plusz beazonosítható maradnál valamennyire.
2016. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg befutsz, hány % részesedést kap az, aki kitalál neked egy jó nevet?
2016. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
És miért nem elég csak elhagyni az ékezeteket?
2016. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát ha elhagyom az ékezetet akkor az hogy hangzik már :D Krisztian.... xD fura nekem
2016. szept. 12. 10:11
 5/20 anonim ***** válasza:
Sok bajod van.
2016. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem csak a helyesírásod rossz, de tájékozatlan vagy. A Krisztián görög eredetű név, latin közvetítéssel terjedt el. Angol írásmódja Christian.
2016. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mért nem jó a Christian?
2016. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
vagy röviden Chris
2016. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De még kellene a Chris hez valami xD
2016. szept. 12. 11:00
 10/20 anonim ***** válasza:
FuChris
2016. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!