Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti mit gondoltok, mit ajánloto...

Ti mit gondoltok, mit ajánlotok nekem? (Rajz)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon szeretek rajzolni. Többen is felfigyeltek rám, főleg a rajztanárom, több versenyt is szervez nekem. Sokan mondják, hogy nagyon szépen rajzolok, és hogy rajziskolában lenne a helyem, vagy ha nem is ott, de folytatni kellene a rajzolást. Azonban, én úgy érzem, hogy többre lennék képes, meg szeretnék tanulni még jobban rajzolni. Ti mit ajánlotok? Rajzsuli sajnos nem megoldható, mert Pest tőlünk 30 km, az meg sok, a környékben pedig semmi ilyesmi nincs. Betty Edwards könyve sokat segít? Tapasztalatok esetleg róla?

Utóbbi két kérdésemre ha válaszoltok, azt külön köszönöm.

16/L



2016. okt. 21. 21:39
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gyakorlas a tudas anyja

de persze ha trukoket modszereket stb akarsz tanulni akkor egy konyv jo lehet

ki ajanlotta? mert rajztanarod biztosan tudja ajanlani vagy helyette mast, de akar rsjznersenyes mast is megkerdezhetsz es hasonlok


olyan kerdest irj ki szerintem ami a konyv cimevel kezdodik, es akkor jobban megtalaljak

2016. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
45%

ird be gyakori keresojebe a nevet Betty Edwards


es rakatnyi kerdest kiad szoval tudsz olvasgatni

2016. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg igazából rajzolni akarsz, akkor most azonnal felejtsd el Betty Edwards-ot úgy, ahogy van! Rajziskola nem csak Pesten van, esetleg kereshetsz magántanárt, hidd el, sokan vannak, akik örömmel adnak rajzórákat.

Rajzos könyvnek ajánlom Szunyoghy András Rajz ABC és Kis rajziskola című könyveit.

És mutathatnál képet, milyenek a rajzaid. Egyébként némi felkészüléssel tanulhatsz tovább rajzos irányba.

Fontos a gyakorlás, kezdetnek kezdd el rajzolni a körülötted lévő tárgyakat! És ne másolj fotóról!

2016. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!